Цікаво знати: чому корисно приймати холодний душ кожного ранку?

Цікаво знати: чому корисно приймати холодний душ кожного ранку?

 

Холодний душ допомагає схуднути

Існують два види жиру: білий і коричневий (бурий). Білий жир — поганий: це він перетворюється у складки на животі і зайві сантиметри на стегнах. Коричневий жир — хороший: він необхідний для зігрівання тіла, інформує Ukr.Media.

Холодний душ активізує роботу коричневого жиру: він спалює більше калорій, щоб зігріти тіло. Завдяки цьому ви худнете без дієт. Вчені навіть наводять конкретні цифри: регулярно приймаючи холодний душ, можна скинути 5 кг за рік.

Холодний душ додасть вам енергії

Холодний душ — "шок" для організму, який приводить його в повну бойову готовність за рахунок викиду адреналіну. Результат: після "крижаного струсу" людина більш зосереджена, енергійна і працездатна — розумово та фізично.

Холодний душ допомагає зняти стрес

Доведений факт: холодний душ покращує настрій. Дві хвилини під крижаними струменями — і в крові різко підвищується рівень ендорфінів. Ці гормони знімають тривогу, стрес і депресивні симптоми.

Холодний душ знімає напругу з м'язів

При травмах до ушкодженого місця завжди прикладають лід. Він забезпечує додатковий приплив крові, що знімає біль і допомагає тканинам відновлюватися.

Холодний душ дає аналогічний ефект. 60% спортсменів, які приймали його після виснажливих тренувань, підтвердили: м'язи майже не болять, і в них не відчувається тяжкості.

Медики також з'ясували, що крижані "обливання" підвищують еластичність м'язів. Для цього під струменем холодної води потрібно стояти, поки шкіра трохи почервоніє. Також можна приймати крижані ванни — як це робить поп-королева Мадонна у своїх відеороликах.

Холодний душ є бюджетним, але ефективним детоксом

Холодна вода покращує циркуляцію крові. Відповідно, у клітини надходить більше кисню і поживних речовин — і вони ефективніше виводять метаболічні відходи і токсини.

Ще один момент. У холодній воді набагато менше хімікатів, ніж у гарячій. В останню додають реагенти проти накипу і корозії в трубах. А в холодну — ні. Відповідно, з холодною водою менше ризиків пересушити шкіру і отримати почервоніння.

Холодний душ покращує імунітет

Холодний душ — це загартовування. Він прискорює метаболізм, який, у свою чергу, активує імунну систему. Вона починає виробляти більше білих кров'яних тілець, що борються з вірусами.

 

21 серпня 2020р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів