Цікаво знати: причини, через які у вас розвивається дефіцит енергії

Цікаво знати: причини, через які у вас розвивається дефіцит енергії

 

Усі ми час від часу відчуваємо себе втомленими і з батарейкою, що сіла, всередині. Якщо цей стан прогресує і не минає, попри тривалий сон і відпочинок, варто обов'язково звернутися до лікаря, інформує Ukr.Media. Але якщо ви просто відчуваєте, що хтось ніби краде вашу енергію, варто перевірити, чи не потрапили ви до однієї з поширених пасток?

Безлад на робочому столі

Не творчий безлад, а чорна діра для робочої енергії. Дослідження, проведене фахівцями Принстонського університету, підтвердило: чим більший безлад на вашому робочому столі, чим більше там зайвих речей і сміття, тим важче мозку зосередитися, тим більше зусиль потрібно йому для концентрації — і тим швидше ви втомлюєтеся. До речі, те ж саме стосується кухні: згідно з результатами дослідження, проведеного фахівцями Корнелльського університету, бруд і бардак на кухні підвищують рівень стресу та буквально висмоктують нашу енергію. Мама мала рацію — варто частіше прибирати.

Любов до енергетичних напоїв

Так-так, до тих самих, які начебто повинні зробити нас бадьорими і енергійними. Насправді вони діють за принципом лихваря, забезпечуючи нас швидкою енергією — і змушуючи розплачуватися за неї з величезними відсотками. Уся справа у цукрі, яким насичені ці напої: він миттєво підвищує рівень енергії, але ефект тримається недовго, а потім і зовсім йде у мінус. Крім того, часте і регулярне вживання енергетиків може серйозно підірвати здоров'я. Краще обходитися без них.

Хода

Хто б міг подумати! Наша хода впливає не лише на здоров'я, але і на витривалість, енергійність і навіть психічне здоров'я. Дослідження, у якому брали участь 110 молодих людей, підтвердило: енергійна хода допомагає нам відчувати себе більш енергійними і навіть щасливими — причому достатньо лише трихвилинної прогулянки. Тож якщо вам не вистачає імпульсу, щоб засісти нарешті за роботу, хутко йдіть на прогулянку.

Нестача води

Несподівано? Навіть дуже невелике відчуття спраги здатне змінити емоції, почуття і рівень енергії. Невелике зневоднення призводить до появи головного болю, втоми, труднощів з концентрацією уваги і пам'яттю, а також зниження мотивації до дій. Тож не забувайте пити — це дійсно необхідно!

Брак вітамінів

Вітаміни групи B, а також магній критично необхідні нашому тілу для підтримання потрібного рівня енергії. Більше того, дослідження, проведене у медичному центрі Університету Раша, показало, що люди з низьким рівнем вітаміну B12, ймовірно, мають менший об'єм мозку і проблеми з мисленням. Тож обов'язково здайте розширений аналіз крові, щоб виключити дефіцит вітамінів групи В (та й інших теж), якщо раптом відчуваєте, що енергії стало менше.

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

22 вересня 2020р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів