Цікаво знати: як перетворити недоліки осінньої погоди на ідеальний час для тренування?

Цікаво знати: як перетворити недоліки осінньої погоди на ідеальний час для тренування?

 

Холодно, вітряно, волого — останнє, що хочеться робити в таку погоду — займатися спортом, інформує Ukr.Media. Однак, якщо ви відмовитеся від всіляких відмовок, зрозумієте, що в холодну пору тренуватися набагато приємніше, навіть на свіжому повітрі.

Оптимальна температура для вправ на витривалість — 11 градусів за Цельсієм. Можливо, нам не подобається мерзнути, але іронія полягає в тому, що чим холодніше погода, тим краще і легше займатися спортом. В таких умовах ми виділяємо тепло за допомогою м'язового скорочення (руху), у тому числі термогенезу, що може привести до десятикратного збільшення витрати енергії. Це означає, що тремтіння допомагає спалити більше калорій. Крім фізіологічних переваг є і психологічні аспекти: задоволення, які ви отримуєте від обраної вами дисципліни, посилюється хімічними речовинами, які виробляє організм під час тренування.

Фітнес-інструктор Джі Лірі розробила декілька вправ, які можна виконувати хоч восени, хоч взимку де завгодно.

Перша вправа — листя

Обома руками загребіть оберемок осіннього листя, підніміть над головою і жбурніть на землю. Це залучає більшу частину м'язів верхньої частини тіла, включаючи плечі та грудні м'язи.

Друга вправа — сніг

Виберіть засніжене поле і йдіть по ньому, виймаючи ноги з заметів і при цьому зберігаючи рівновагу. Це не лише весело, але і прокачує ноги і покращує фізичну витривалість.

Третя вправа — калюжі

Воно відмінно підходить для виконання пліометричних стрибків. Чим більше калюжа, тим краще. Просто переконайтеся, що зможете подолати дистанцію, щоб не промочити ноги. Це відмінний варіант високоінтенсивного тренування на розвиток витривалості і спалювання жиру.

Четверта вправа — підйоми в гору

Це спосіб накачати сідниці і зміцнити серце. Краще підіймайтеся в гору в погану погоду, щоб поліпшити координацію і зміцнити м'язи-стабілізатори.

І п'ята вправа — лавка

Віджимайтеся від лави в парку, це зміцнить м'язи грудей, плечей і поліпшить поставу, тільки краще робіть це в рукавичках, щоб руки не замерзли. Як бачимо, ну природи немає поганої погоди і навіть в пасмурній та дощовій осінній атмосфері можна знайти переваги і використати їх з користю для свого тіла.

 

28 жовтня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів