У жовтні АТ «Закарпатгаз» подало 700 заяв про видачу судових наказів по боржникам

Наразі йдеться про суми боргу, які становлять 1000 і більше гривень. Окрім самої заборгованості споживачу доведеться оплатити судовий збір. Невиконання рішення тягне за собою передачу справи у Виконавчу службу і, відповідно, примусове стягнення коштів, сплату виконавчого збору, а також ризик арешту рахунків та заборони виїзду закордон. Таких споживачів, після завершення карантину, відключатимуть від газопостачання першочергово. Під час карантину "Закарпатгаз" не здійснює нарахування пені та штрафних санкцій за протермінування оплати послуг з розподілу газу, проте змушений вдаватися до стягнення боргів у судовому порядку.
«Нам доводиться йти на такі кроки, адже це, у першу чергу, безпека кожного закарпатця. Саме за кошти, сплачені за розподіл, є змога постійно підтримувати належний тиск газу у мережі, забезпечувати роботу аварійно-диспетчерської служби, проводити ремонт та заміну газопроводів, повіряти лічильники, обслуговувати старі та встановлювати нові газорозподільчі пункти тощо», — пояснила комерційна директорка АТ «Закарпатгаз» Юлія Соколова.
Закарпатгаз звертається до всіх споживачів газу і закликає дотримуватись платіжної дисципліни. Своєчасна оплата послуг з розподілу газу – це, насамперед, кошти на безпеку та комфорт у сезон низьких температур. Аби не допустити збоїв у роботі системи, слід якнайшвидше розрахуватися за послугу з розподілу.
Виходячи із ситуації з поширення коронавірусної інфекції, у товаристві просять сплачувати за розподіл газу дистанційно. Зробити це можна різними способами:
- Через особистий кабінет на сайті 104.ua (у вкладці “Сплатити” обрати пункт “За доставку газу”);
- Через мобільний додаток 104.Mobile (натиснути вкладку “Онлайн оплата”, де обрати варіант “Сплатити за доставку газу”);
- Чат-бот у Viber (у діалозі з ботом обрати вкладку «Платежі»);
- Онлайн банкінг (через додатки: “Приват 24”, “Ощад 24/7”, “Монобанк”).
Сьогодні борг закарпатців за послугу з розподілу становить майже 33 млн грн. У Закарпатті за цю послугу жодного разу не сплатили майже 20 тис споживачів, які загалом заборгували майже 10 млн грн.
Пресслужба АТ «Закарпатгаз»
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- 20 людей, які змінюють Закарпаття
- Закарпатець на позивний «Трамп»: «Віддати Донбас? А як дивитися в очі дітям тих, хто там загинув?»
- Педагоги, якими пишається Закарпаття: шлях сертифікації та нові можливості
- Ужгород. Війна за 1000 кілометрів від фронту
- Розумом у Берліні, а серцем в Україні. Як вчителька з Ужгорода опанувала німецьку та вчить дітей у Берліні
- Інновації ужгородських науковців: як мікробіом допомагає діагностувати та попереджати посттравматичні розлади
- Поліцейський, що малює ікони: під час АТО долучився до лав Нацполіції, а в розпал війни відкрив виставку в закарпатському замку Сент-Міклош
- “Вірний завжди”: пам’яті морпіха Владислава Мельника з Луганщини, який знайшов місце останнього спокою на Закарпатті
- У Коритнянах створили осередок Пласту
- В Україні вшановують пам’ять жертв Голодоморів
- Тор та його людина. Історія кінолога Іллі та його чотирилапого «побратима»
- Дрон не лише зброя, а й засіб порятунку: історія бійця Національної гвардії України Романа
- Як у Мукачеві працює перший на Закарпатті крематорій для тварин
- Втрачений Ужгород: палац Штернберґера
- Стрільбище «Вояк»: навіщо цивільним навички стрільби
- На Закарпатті розробляють нову регіональну молодіжну програму
- “Наш дім там, де добре дітям”. Як Закарпаття стало прихистком для родин, що прийняли дітей
- 101 день на позиції – ужгородець Валерій «Шум» більше трьох місяців утримував позиції в зоні відповідальності підрозділу в Донецькій області
- «Спостерігати за ворогом із дрона – це одне, а зустріти віч-на-віч, коли бачиш його зіниці, – зовсім інше…» Історія бійця 128-ї бригади Володимира
- Робочі будні пліч-о-пліч: як дівчата та хлопці у митній формі спільно працюють на кордоні з Євросоюзом

До цієї новини немає коментарів