Усі дітки з четвірні, яка народилася в Ужгороді, вже на самостійному диханні, - лікар Федько

Усі дітки з четвірні, яка народилася в Ужгороді, вже на самостійному диханні, - лікар Федько
Як ми вже повідомляли, 4 січня в Ужгородському міському пологовому будинку народилася перша в Закарпатті четвірня.

 

4 січня 2021 року в Ужгородському міському пологовому будинку 20-річна Лариса Кушнір з Тячівщини народила четверню – трьох хлопчиків та дівчинку. 

Про народження четверні в пологовому будинку обласного центру Закарпаття повідомив міський голова Ужгорода Богдан Андріїв. «Четверня – троє хлопчиків та дівчинка – народилася сьогодні вночі в Ужгородському міському пологовому будинку. Пологи були передчасними, на 30-му тижні вагітності. Дітки народилися вагою 1260 грамів, 1300 грамів, 1300 грамів та 1460 грамів за допомогою кесарського розтину. Малята у палаті інтенсивної терапії під наглядом лікарів. Життю мами та діток нічого не загрожує», – написав він у Facebook.

Читайте також: В Ужгороді вперше народилася четверня. Маму діток привітав Богдан Андріїв

Олександр, Євгеній, Іванко та Каролінка – так батьки вирішили назвати новонароджену четверню.

Як повідомляв зранку 6-го січня дитячий лікар-реаніматолог Степан Богдан, малюкам на ту мить уже ввели 10 доз сурфактанта (препарату для полегшення дихання в недоношених малят). Лікар тоді ж уточнив: "5 січня ввечері двох хлопчиків із четверні вже зняли зі штучної вентиляції легень, їх перевели на неінвазійну респіраторну підтримку, при якій діти дихають самостійно, але повітря передається під тиском через маску. «Це - наступний етап після ШВЛ, відтак буде зняття з апаратів і перехід на повне  самостійне дихання».

Наразі, як повідомив наше видання завідувач відділенням патології вагітностей Ужгородського міського пологового будинку Руслан Федько, всі дітки на самостійному диханні, почувають себе добре.

"І з мамою новонароджених, і з малюками наразі все гаразд, слава Богу", - уточнив Руслан Федько.  

Як уже повідомлялося, три братики і сестричка перебуватимуть у пологовому в Ужгороді ще місяць-півтора, вони потребують спеціалізованого виходжування. Випишуть малечу додому тоді, коли всі наберуть необхідну вагу – орієнтовно по два кілограми.    

Uzhgorod.net.ua

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

 

 

 

11 січня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів