Богдан Андріїв: "Вкотре звертаюся до ужгородців: серйозно, відповідально ставтеся до карантинних вимог"

Богдан Андріїв: "Вкотре звертаюся до ужгородців: серйозно, відповідально ставтеся до карантинних вимог"
Звернення міський голова опублікував у Фейсбуці.

 

"За минулу добу, 25 лютого, шестеро ужгородців померли від коронавірусу. Це – найбільше з початку епідемії. Ще трохи сухої, але дуже жорсткої статистики:

  • 107 ужгородцям за минулу добу підтвердили коронавірус;
  • на сьогодні хворіють 2174 ужгородці;
  • за весь 2020-ий – 92 летальні випадки, а за неповні 2 місяці 2021-го від COVID-19 померли вже 50 містян; 
  • за останні тижні майже вдвічі зросла кількість хворих із важким перебігом – тих, хто потребує госпіталізації. Зараз у лікарнях Ужгорода таких 229. Стільки госпіталізованих не було з початку пандемії;
  • 5 лікарень в Ужгороді рятують хворих на COVID-19: міська клінічна, обласна клінічна, обласна інфекційна, Центр легеневих хвороб та Ужгородська районна лікарня. 
  • у міській клінічній лікарні на сьогоднішній ранок були зайняті 166 ліжок зі 175, які відведені для таких пацієнтів. Готуємо додатково ще 15 ліжок. В інших лікарнях ситуація із завантаженістю ліжок теж наближається до критичної. Практично немає місць у реанімаціях. Нам буквально загрожує колапс медичної системи!

Вкотре звертаюся до ужгородців: серйозно, відповідально ставтеся до карантинних вимог. Легше зменшити ризики захворіти на коронавірус, запобігти його поширенню, ніж рятувати від цієї хвороби", - написав міський голова Ужгорода Богдан Андріїв у Фейсбуку.

 

26 лютого 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів