Закарпатцям на замітку: про зміни порядку виплати допомоги на поховання

Закарпатцям на замітку: про зміни порядку виплати допомоги на поховання
Зміни щодо порядку виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера коментує заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Галина МАСЛЯКЕВИЧ.

 

– Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1279 «Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги» змінюється порядок виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера – інформує Галина Маслякевич.

З 1 квітня 2021 року зазначені вище виплати органами Пенсійного фонду України здійснюватимуться винятково через банківські установи. Відтак, при зверненні за отриманням допомоги на поховання або недоотриманої пенсії до документів, що ідентифікують заявника, та документів про смерть в обов’язковому порядку надається довідка про реквізити банківського рахунку, відкритого на особу, що звернулася за отриманням послуги.

Інформацію про те, в яких банківських установах можна відкрити рахунки на здійснення зазначених операцій, можна знайти на вебсайті Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області або на сторінці Facebook.

Головне управління Пенсійного фонду України

 

02 квітня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів