Помер ексдиректор колишньої Закарпатської обласної телерадіокомпанії

Помер ексдиректор колишньої Закарпатської обласної телерадіокомпанії
Закарпатський журналіст Дмитро Воробець помер 5 квітня. Багато років він очолював Закарпатський обласний комітет телебачення і радіомовлення, Закарпатську обласну державну телерадіокомпанію.

 

Він народився 19 травня 1935 у с. Буковець Міжгірського району. Закінчив у 1962 році факультет журналістики Львівського держуніверситету ім. І.Франка. З 1978 року очолював Закарпатський обласний комітет телебачення і радіомовлення, Закарпатську обласну державну телерадіокомпанію. З 1996 року — штатний голова-секретар обласної організації спілки журналістів України.

З 2017 року Дмитро Воробець обіймав посаду почесного голови Закарпатської обласної організації Національної спілки журналістів України. Діяльність закарпатця на своїх посадах відзначена державними нагородами, зокрема він мав звання заслуженого журналіста України.

Про роботу з Дмитром Воробцем розповіла його колишня колега, режисер Суспільного Наталія Танинець: "Дмитро Андрійович приймав мене на роботу. Він був, як батько, колектив його дуже любив. З ним завжди можна було порадитись, щось попросити. Навіть після того, як перестав працювати на телебаченні при зустрічі завжди питав, як справи", — розповіла Наталія.

Суспільне Закарпаття

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

06 квітня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів