5 тонн насіння передадуть закарпатським фермерам іноземні благодійники

5 тонн насіння передадуть закарпатським фермерам іноземні благодійники
Національна палата сільського господарства області Гайду-Біхар та Угорської реформаторської благодійної служби зібрали 5 тонн насіння для підтримки закарпатських фермерів. Таку акцію благодійники проводять вже втретє, — повідомили на сайті Національної палати сільського господарства в Угорщині.

 

5 тонн насіння на загальну суму близько 5 мільйонів форинтів благодійники зібрали ще у березні. Крім того закарпатським фермерам зібрали грошову допомогу на суму понад 1,3 млн форинтів, — йдеться у повідомленні.

"Пандемія коронавірусу, з одного боку, підсилила роль сільського господарства, важливість безпечного виробництва продовольчої сировини, а з іншого боку ще більше акцентувала на важливості уваги один до одного, пожертві та безкорисливій допомозі, — повідомили на сайті Національної палати сільського господарства в Угорщині.

У повідомленні зазначили, що до збору пожертв долучилися фермери та представники сільськогосподарських підприємств в Угорщині. Допомогу передаватиме Угорська реформатська благодійна служба тим закарпатським фермерам, які перебувають у скрутному становищі.

Суспільне Закарпаття

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграм

 

18 квітня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів