Чому целюліт це не проблема для жінок?

Чому целюліт це не проблема для жінок?
Давайте відразу визначимося. Целюліт — це не "проблема". Це не недолік. Целюліт — це нормальний наслідок того, як жіночі тіла зберігають жир. Целюліт тою чи іншою мірою проявляється у 80-90% жінок. Целюліт є у літніх і молодих жінок, у здорових жінок, у жінок-веганів, у знаменитостей і бодібілдерок. У більшості жінок, які читають цей текст прямо зараз, є целюліт. І знаєте, що? Це нормально, інформує Ukr.Media.

 

Невеликий урок анатомії

З точки зору медицини целюліт викликаний тим, що колагенові «нитки» створюють нерівномірний натяг шкіри, через який вона стає злегка «горбистою». Все, що ви бачите — це жир, який необхідний для життєдіяльності організму і виділяється він лише за рахунок того, що деякі частини шкіри «втягуються» всередину.

Це питання будови жіночого організму. Целюліт не викликаний продуктами тваринного походження, цукром, токсинами, "негативною енергією", поганим харчуванням, лінню або будь-якими іншими новими і смішними речами, які шарлатани придумали, щоб продати вам "чарівний засіб від целюліту". Чоловіки менш схильні до целюліту по парі причин: їх шкіра більш товста, тому будь-яка нерівномірність жиру під нею менш очевидна, плюс, у чоловіків є тенденція до накопичення жиру переважно навколо внутрішніх органів.

Ще в 2008 році доктор Моллі Ваннер з Гарвардської медичної школи провела поглиблений огляд засобів лікування целюліту і докази їх дієвості. Можливо, вас здивує її висновок, але світ сповнений дивовижних відкриттів: "кращі з доступних в цей час методів лікування, в кращому випадку, показали помірні поліпшення в боротьбі з целюлітом, але більшість з них не зберігається з плином часу".

Іншими словами, навіть найкращі та дорогі методи лікування целюліту дають лише незначне поліпшення, яке все одно є тимчасовим. Виникає питання: навіщо проходити через дорогі, а іноді і досить небезпечні процедури, результат від яких не гарантований?

Річ у тім, що засоби масової інформації і наша культура змусили нас соромитися абсолютно нормального і вкрай поширеного явища. Зрештою, ми витрачаємо наші емоційні та фінансові ресурси, переслідуючи неможливий ідеал. Чи не краще витратити ці зусилля на щось більш корисне?

Популярні міфи про целюліт

Втрата ваги змусить целюліт зникнути

Якщо ви худнете без нарощування м'язової маси і за допомогою «сушки», цей спосіб життя тільки погіршить ситуацію. Більшість експертів згодні з тим, що найкращий спосіб зменшити і усунути випирання підшкірного жиру — за допомогою тренувань. Зміцнення волокнистої сполучної тканини під шкірою допомагає відновити еластичність, що робить появу целюліту менш поширеною. Але голодування тут точно ні до чого.

Підтягувальні креми і лосьйони можуть допомогти

Сумна новина, але ми не радимо довіряти свої гроші тисячам косметичних компаній, які намагаються продати вам антицелюлітні лосьйони, що містять «натуральні компоненти», антиоксиданти і кофеїн.

Ніякі дослідження не показують, що ці креми, які використовуються самі по собі, ведуть до будь-якого поліпшення. Набагато частіше інгредієнти цих засобів викликають шкірні реакції або висип.

Єдиними засобами, ефективність яких доведена клінічними випробуваннями, є ті, які містять ретинол в рецептурній кількості. При цьому для отримання результатів від крему з ретинолом потрібно близько 30 днів.

Засмага допомагає позбутися целюліту

Засмага на самому сонці тільки посилить целюліт. Ультрафіолетові промені завдають шкоди вашій шкірі, руйнуючи мережу колагену і еластину і роблячи целюліт більш помітним. Однак, ви можете використовувати тонувальні засоби, що імітують загар, щоб "загримувати" целюліт.

Від целюліту можна позбутися за допомогою вправ, спрямованих на певні зони

Целюлітні вправи — це вигадка. Ваше тіло спалює жир з однаковою швидкістю по всьому тілу. Це означає, що целюліт або жир на ваших стегнах буде згоряти з тією ж швидкістю, що і на животі. Хоча м'язи, безумовно, будуть збільшуватися.

Важлива післямова

Невелике доповнення для жінок, які звинувачують целюліт в тому, що вони самотні. Як тільки чоловік побачив хоча б пару реальних оголених жінок за своє життя, він повинен зауважити, що в них буває целюліт. Або розтяжки. Або будь-які інші нормальні невеликі деталі, які засоби масової інформації та популярна культура намагаються виставити смертельними недоліками. Чоловік, який очікує від жінок лялькової досконалості і оцінює вас за наявністю або відсутності целюліту, робить вам послугу — так ви точно зрозумієте, що він не вартий вашого часу і зусиль. Є багато чоловіків, які знають, як виглядають справжні жінки і будуть цінувати вас за те, хто ви є, а не витонченість ваших стегон. Зробіть собі послугу, і не витрачайте час на перший варіант.

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

03 травня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів