Відбувся робочий візит представників Міносвіти до Ужгородської ЗОШ № 10 ім. Дойко Габора

Відбувся робочий візит представників Міносвіти до Ужгородської ЗОШ № 10 ім. Дойко Габора
Працівники Міністерства освіти і науки України та Інституту модернізації змісту освіти із робочим візитом відвідали сьогодні Ужгородську загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів № 10 ім. Дойко Габора з угорською мовою навчання.

 

За словами начальника головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрія Кононенка, метою поїздки є моніторинг задоволення освітніх потреб представників національних меншин, ознайомлення з навчально-методичним ресурсом із вивчення української мови, зустріч із розробниками освітнього ресурсу з вивчення української мови для закладів загальної середньої освіти з угорською мовою навчання.

У зустрічі взяли участь і заступник міського голови Ужгорода, куратор освітнього напряму Вадим Борець, директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА Мар’яна Марусинець, директорка Ужгородського інституту культури та мистецтв Наталія Шетеля, працівники управління освіти Ужгородської міської ради, педагоги школи, поспілкувалися про освітній процес.

Директорка школи № 10 Юдіт Куліна ознайомила делегацію із шкільними приміщеннями, зокрема із класами угорської та української мов, фізики та хімії, класами робототехніки, початкової ланки, а також із приміщеннями, де на перервах діти мають змогу пограти настільний теніс, відпочити від навчального процесу. Завтра таку поїздку делегація Міносвіти планує здійснити і в Берегово.

Ужгородська міська рада

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

07 червня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів