На Рахівщині у горах відновили мисливський будиночок

На Рахівщині у горах відновили мисливський будиночок
На Рахівщині у селі Розтоки, мисливці згуртувалися та провели ремонтні роботи, у мисливському будиночку. Такі будинки служать великим прихистком для мисливців туристів місцевих жителів. Є багато випадків на Закарпатті, коли саме такі будинки врятували життя туристам.

 

Коля Баранюк розповів: – в Богданському низовному колективі РТМР “Говерла” у селі Розтоки відбулися ремонтні роботи в мисливському будинку на “Кінець полонині в Урочищі Павлик “. Ми влаштували підлогу, стелажі, облаштували стіні, буржуйки, столи та веранду під будинком.

Також чоловік звертається до усіх місцевих жителів: – дуже велике прохання до всіх, хто має бажання відвідувати дану споруду, нічого не ламати, не зривати й не нищити, мусор по можливості забирати із собою, на даний час Будинок буде відкритим, всі кого спіткала негода в даній місцевості, можуть зайти зігрітися і переночувати, будемо надіятись на людяність і взаємного порозуміння! Бо для тих людей, які дану споруду побудували, коштувало чи мало як фінансово, так і фізично!

Олена БОДНАР, Карпатський об`єктив

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

25 липня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів