Нові адреси Центрів вакцинації населення в Ужгородському районі

- центр вакцинції населення в м. Чоп, щознаходиться за адресою вул. Молодіжна, 12, І поверх, кабінет 4 (Чопська міська лікарня),
- центр вакцинції населенням. Перечин, вул. Ужанська, 8 (АЗПСМ),
- центр вакцинції населенняв смт. Великий Березний, вул. Б.Хмельницького, 4, І поверх, кабінет 3, а також,
- обласний Центр вакцинації населенням. Ужгород, Студентська набережна,8, (Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН»),
Щодня проводять вакцинацію протии гострої респіраторної хвороби COVID-19.
Задля спільного імунітету та захистувід COVID-19,усі бажаючі можуть отримати щеплення від коронавірусної хвороби з 10.00 до 15.00 год. - у робочі дні та з 09.00 до 16.00 год - у вихідні дні.
У Центрах вакцинації щеплення здійснюватимуть вакцинами Comirnaty/Pfizer-BioNTech, CoronaVac/SinovacBiotech, AstraZeneca (Covishield, SKBio) та Moderna.
Із собою необхідномати паспорт, ідентифікаційний код, маску і бути здоровим.
Імунізація – важливий етап для подолання COVID-19 та повернення до звичайного ритму життя!
Ужгородська РДА
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Трагедія на Мукачівщині: прокуратура контролює розслідування подвійного вбивства (ПОДРОБИЦІ)
- Жорстоке подвійне вбивство на Мукачівщині: закарпатець забив молотком двох односельців та травмував власного батька
- У Берегівському районі 15-річний за кермом збив 10-річну дівчинку
- Семеро випускників Мукачівського ліцею склали НМТ на максимальні 200 балів
- У Солотвині за кошти ЄС відкрили новітній Центр безпеки громадян
- У Хусті внаслідок ДТП госпіталізували скутериста: авто виїхало на зустрічну смугу
- Перевищення норми у 6 разів: в Ужгороді нетверезий керманич влаштував подвійну ДТП
- "Ярмарок родинних справ" для сімей військових і ветеранів, які розпочали власну справу, вперше провели в Ужгороді
- П'ятий Міжнародний кінофестиваль «Кіно сусідів» відбудеться в Ужгороді
- В Ужгороді відбулося засідання Голів делегацій Міжнародної комісії із захисту річки Дунай
- "Щоб імена наших героїв жили вічно": в Ужгороді представили проєкт "Віртуальна алея пам’яті"
- У Хусті поліція затримала зловмисника, який погрожував підірвати гранату в будинку, де перебувала його родина
- Масштабна пожежа у Міжгір’ї: власник магазину опинився в лікарні, вогонь ледве не знищив сусідні будівлі
- На Хустщині поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП за участі мотоцикліста
- У Міжгір'ї перейменували вулицю на честь Степана Бандери: в області залишилося змінити назви ще двох вулиць
- До 8 років ув’язнення засуджено закарпатку, яка за 1000 доларів продала сина і дочку для жебракування
- Потрійна автопригода на Виноградівщині: у Королеві внаслідок ДТП постраждала жінка
- Закарпатська митниця: за порушення митного законодавства цьогоріч стягнуто у бюджет майже 15 млн грн
- На Закарпатті визначили переможців обласного етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2025»
- Щасливі обличчя та відпочинок всупереч усьому: на Закарпатті фінішує перший заїзд «Карпатської зміни»

До цієї новини немає коментарів