«Татарівську ватру» запалено! «АТБ» допомогла провести один із головних етнофестивалів Прикарпаття
Також дуже потішилися поціновувачі багатої місцевої кухні.
Тож уже вп`яте поспіль неподалік від туристичних перлин Прикарпаття – Яремче та Буковелю – можна було відчути колорит давніх традицій і звичаїв Гуцульщини і Прикарпаття. Побачити різноманітні народні костюми, почути місцеві народні пісні, відчути ритми запальних гуцульських танців, а головне – долучитися до стародавнього таїнства запалювання величезної ватри – священного вогнища. Сюди приїжджають навіть з-за кордону. Як розповідають організатори, кожен, хто відвідав цей колоритний фестиваль, зміг знайти заняття та розваги до душі, отримати чудовий настрій і зарядитися позитивною енергетикою західних областей, яку дарує Татарів.«Цього року місцеві громади звернулися із проханням підтримати проведення фестивалю «Татарівська ватра». Ми охоче погодилися – виділили на захід 30 тисяч гривень. Загалом компанія «АТБ» завжди з радістю долучається до знакових місцевих культурних проєктів, надаючи спонсорську підтримку. Наприклад, наприкінці червня із задоволенням підтримали молодіжний фестиваль «Зашків 2021», бюджет проєкту становив близько 50 тисяч гривень. «АТБ» не тільки стабільно поповнює місцеві бюджети, але й щиро поважає культурні традиції кожного з регіонів присутності, а це — 24 області України», — розповіла Наталія Попик, керівна директорка компанії «АТБ-Маркет» у селі Татарів.
«Це без перебільшення грандіозне свято щорічно відвідує кілька тисяч гостей. У Татарів з’їжджаються з усієї області, з різних куточків України, із закордонних країн. Цьогоріч ми святкували з особливим розмахом. Було запрошено близько 20 народних фольклорних колективів із Татарова, Ворохти, Яблуниці, Микуличина, Яремчі, Івано-Франківська й інших міст і сіл. Вечірню програму вели зірки з Києва й Івано-Франківська. Святковий день був насиченим і захопливим. Усіх обігріли, нагодували, розвеселили. Певно від злих духів не залишилося й сліду! Запалили по повній програмі!» — розповів в інтерв`ю голова Ворохтянської територіальної громади Олег Дзем’юк.
«Компанія «АТБ» підтримує практично всі наші ініціативи... Ми вельми задоволені тим, що «АТБ» працює прозоро: податки сплачуються, ціни демократичні й економічно обґрунтовані. На мою думку, ця торговельна мережа – еталон роботи українського соціально орієнтованого бізнесу. «АТБ» показує всім суб’єктам господарської діяльності, як слід працювати, аби досягти успіху та поваги людей, як співпрацювати з місцевим самоврядуванням, прислухатися до потреб громади», — додає Олег Дзем’юк.Нагадаймо, що станом на сьогодні 1245 інноваційних комфортних супермаркетів «АТБ» працюють у 324 населених пунктах всіх областей України. Вони безперебійно забезпечують мільйони громадян продуктами найвищої якості, що підтверджено сертифікатами міжнародного зразка. Та при цьому завжди за чесними цінами, які традиційно нижчі за середньоринкові. Асортимент кожного з магазинів мережі перевищує 3,5 тисячі найменувань, близько третини з яких представлено добре знайомими українцям власними торговими марками. Компанія «АТБ» дотримується стратегії динамічного розвитку, кожного року відкриваючи більше сотні нових магазинів та створюючи чотири-п`ять тисяч нових робочих місць у різних курочках країни. «АТБ» з великою повагою ставиться до культурних традицій та особливостей кожного з регіонів присутності – шанує погляди та вподобання покупців. Це стало однією з ключових позицій торговельної мережі «АТБ» під час освоєння нових регіонів, у тому числі й нашої самобутньої Івано-Франківщини.
Як справжній патріотичний бізнес, «АТБ» радо підключається до культурних, соціальних, благодійних, освітніх, спортивних та інших місцевих проєктів. Це ті заходи, які нас об`єднують. Наші співгромадяни отримують унікальну можливість підкреслити свою ідентичність, доторкнутися до історії, традицій, проявити свої таланти. Одним із таких заходів став щорічний фольклорно-етнографічний фестиваль «Татарівська ватра».
Марина Богданова
До теми
- Кавування по-закарпатськи у ветеранській кав’ярні Gato: історія Михайла Кузьми “D2”
- Закарпаття спільно з Румунією та Угорщиною організує освітні заходи для школярів та вчителів
- “Вуйко Еко”: як ветерани Вуйко, Грузин і Директор на Закарпатті крафтовий бізнес започаткували
- Нести вантаж війни легше удвох: історії любові й боротьби
- Книги, які найчастіше купували в Ужгороді від початку 2025 року
- Ветерани Закарпаття створили обласну команду з адаптивного спорту. Репортаж з тренування
- Снайпер, офіцер, бойовий командир ДПСУ Дмитро Полончак: "Гіршого за Бахмут пекла я не бачив. Але найгірше, що висновків ніхто не робить"
- Капелан Микола Багіров: «На війні Бога не ділять»
- Команда Eco Film Festival від Chysto.de оголосила переможців кінопремії імені Романа Жука, який загинув навесні 2022 року, захищаючи Україну
- Мирослав Білецький: "Релокація в нашу область продовжиться і після війни"
- «Най ся журить цар Ірод, ми ся не журімо!»: як здавна колядували у селах під Говерлою
- "У поїздках на фронт наїздив більше, ніж за все життя до цього". Історія закарпатського волонтера Костянтина Черкая
- Моя закарпатська сорочка: історія студії традиційної вишивки «Косиця»
- “Винну історію Закарпаття” презентували в Ужгороді
- Футбол на милицях. Як закарпатський ветеран без ноги очолив першу в Україні футбольну команду спортсменів без кінцівок
- Три місяці від ідеї до реалізації: на Закарпатті ветерани ЗСУ заснували крафтове виробництво
- Відомий мукачівець, який із лютого 2024 року захищає Батьківщину, отримав відзнаку Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест»
- Цензура часів СРСР, листи з Індійського океану та впізнаваність голосу. Осип Лобода про роботу на радіо на Закарпатті
- Закарпатський клуб стійких медіа: працюємо за будь-яких умов
- Гуцульський сердак: голка, нитка і щира молитва
До цієї новини немає коментарів