У Хусті на Закарпатті перекривали дорогу. Що вимагали учасники мітингу?

У Хусті на Закарпатті перекривали дорогу. Що вимагали учасники мітингу?
У Хусті на Закарпатті люди перекривали дорогу. Мітингувальники вийшли проти високих тарифів за транспортування газу, — йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці громадської організації "Доста Україна". На місці події були присутні правоохоронці.

 

"Це мирне зібрання людей проти тарифу геноциду, в цього випадку — газу. Те, що роблять наші чиновники в Україні. Вони безпідставно підняли ціну на газ та придумали таке слово, як транспортування газу, яке ми в цьому випадку скасовуємо успішно в суді", — розповів Суспільному співорганізатор мітингу, керівник організації "Доста Україна" Павло Павлов. "Транспортування газу є незаконним, у першій інстанції суду давним-давно скасовують накази, які газовики подають на людей, які не платять жодного дня за транспортування газу", — розповів Павлов.

"Дорогу перекривали до тих пір, поки до нас не вийшов депутат Хустської міськради від партії "Слуга Народу" Василь Губаль. Він нам пообіцяв, що висуне це питання на сесію міськради, де депутати зможуть проголосувати за розширення повноважень комунального підприємства, щоб воно мало змогу купувати газ напряму, продавати його населенню та обслуговувати газотранспортну систему", — розповів Павло Павлов.

Суспільне Закарпаття

 

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

25 серпня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів