Музей бойової слави відкриють у Мукачеві

Музей бойової слави відкриють у Мукачеві
Музей бойової слави відкриють у Мукачеві. Голова громадської організації "Мистецтво проти війни" Анатолій Готько розповів Суспільному: експозицію представлять у замку Паланок.

 

Там зібрали речі з передової: уламки снарядів, гільзи, шеврони військових формувань. Усі ці предмети привезені бійцями з війни на Сході країни, — додав Анатолій Готько.

"Ідея створення музею виникла в 2016 році, коли я створив організацію "Мистецтво проти війни", — сказав він. — У 2017 році в Паланку відкрили маленьку експозицію, присвячену пам’яті наших героїв. Згодом я зрозумів, що для всіх тих артефактів та предметів, які я хотів показати, не вистачає місця і ми вирішили розширити експозицію. Це пам’ять наших героїв, які загинули у війні з агресором на сході України, речі передали нам батьки".

Серед експонатів також особисті речі загиблих військових, гільзи, осколки від снарядів, шеврони різних військових формувань, прапор з передової. Є й продірявлена кулями каска під час виходу 128 бригади з Дебальцевого, чимало фотоматеріалів.

Представлять музей 14 жовтня в День захисників та захисниць та Свято Покрови. А запрацює він з 1 листопада.

Суспільне Закарпаття

 

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

24 вересня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів