Закарпатець намагався нелегально переправити деревину до ЄС

За її словами, слідчі встановили, що житель Тячівщини намагався переправити до ЄС пиломатеріали, виготовлені з явора, без будь-яких дозвільних документів. Деревину чоловік купував на території Тячівського району, а вдома її обробляв.
"Далі ж домовився про продаж заготовлених матеріалів іноземній компанії. Підозрюваний виготовив майже п’ять сотень брусків відповідних форми та розміру та налагодив схему транспортування товару через митний кордон України. Спробу незаконного перевезення цінної деревини виявили на посту "Вилок" 25 травня", — розповіла речниця.
Наразі слідчі завершили досудове розслідування, обвинувальний акт щодо мешканця Тячівщини прокуратура скерувала до суду. За незаконне переміщення через митний кордон України пиломатеріалів цінних та рідкісних порід дерев, заборонених до вивозу водію загрожує від трьох до п'яти років позбавлення волі.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Ужгородська регата повертається: благодійний сплав допоможе зібрати кошти на підтримку війська
- У першому півріччі 2026 року податківці Закарпаття виявили порушення під час продажу автомобілів
- На Закарпатті виявили 265 порушень режимів праці та відпочинку водіїв — сума штрафів сягнула понад 106 тисяч гривень
- Трагедії вдалося запобігти: в Ужгороді патрульні врятували жінку, яка намагалася накласти на себе руки
- «Очікування не справдилися»: маріуполець незаконно повернувся в Україну через Карпати після року в Іспанії
- "Карпатський щит 2026": на Закарпатті розпочався всеукраїнський польовий збір з підготовки населення до нацспротиву
- Сьогодні та завтра на Закарпатті – висока пожежна небезпека
- Контрабандний «аромат» на пів мільйона: закарпатські митники вилучили велику партію прихованої парфумерії
- Ужгородські правоохоронці викрили канал постачання особливо небезпечних психотропів
- Тютюновий бізнес на 3,3 млн грн під прикриттям ліцензій: судитимуть групу ділків із Закарпаття
- На Закарпатті судитимуть чоловіка, який викрав знайому з дитиною та поранив правоохоронця під час затримання
- На Закарпатті оголосили про стратегічне партнерство задля раннього виявлення онкозахворювань
- Від "галюциногенного печива" до домашніх плантацій: на Закарпатті викрили місця незаконного вирощування і зберігання наркотиків
- Завершено розслідування: закарпатець, який викрав жінку з дитиною та стріляв у поліцейських, постане перед судом
- В Ужгороді зупинили водія, вміст алкоголю в якого більш ніж у 16 разів перевищував допустимий рівень
- На Закарпатті зустріли бійців 94-го прикордонного загону, які повернулися з передової
- СБУ встановила нові подробиці у справі по затриманню двох агентів рф, які розвідували наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині на початку 2026 року
- У Мукачеві поліція затримала зловмисника, причетного до пограбування у місцевому магазині
- На Берегівщині рятувальники знайшли 15-річного підлітка, якого розшукували всю ніч
- У Чопі потяг смертельно травмував чоловіка: поліція з'ясовує обставини

До цієї новини немає коментарів