У кущах на Закарпатті прикордонники знайшли контрабандні цигарки на понад 100 тис. грн (ФОТО)

Під час патрулювання військовослужбовці виявили в кущах неподалік від кордону сховок з тютюновими виробами. Невідомі планували незаконно переправити до сусідньої Угорщини 4750 пачок безакцизних сигарет.
Контрабандний тютюн, вартість якого може скласти більш ніж 100 тисяч гривень, доправили до прикордонного підрозділу та згодом передадуть співробітникам ДФС.
За фактом виявлення ознак кримінального правопорушення передбаченого статтею 204 ККУ "Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів", до ГУ ДФС у Закарпатській області та Берегівського відділу Нацполіції прикордонники направили повідомлення, повідомили у пресслужбі Мукачівського прикордонного загону.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- За минулі вихідні закарпатські патрульні винесли 275 постанов за перевищення дозволеної швидкості
- Рятувальники допомогли туристу, який заблукав у горах на Рахівщині
- Поблизу кордону зі Словаччиною затримали двох браконьєрів із впольованою твариною
- На Мукачівщині взято під варту підозрюваного в умисному вбивстві знайомого
- На Тячівщині затримали підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- Ветеран із Закарпаття Костянтин Кашула представлятиме Україну у складі національної збірної на Strong Spirit’s Games у Мадриді
- На Закарпатті блокували чергові схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних до ЄС – дайджест від прокуратури
- У пункті пропуску «Тиса» митники вилучили незадекларовані брендові речі
- Чергові викриття у ДП «Ліси України»: шестеро закарпатців завдали збитків на 27 млн грн
- За матеріалами поліції на Рахівщині судитимуть торговця наркотиками – йому загрожує до 12 років ув'язнення
- Заборонений до ввезення нікотиновий виріб опинився на складі митниці
- На кордоні з Румунією з пострілами затримали порушників
- На Закарпатті відзначили працівників спортивної галузі - спортсменів, тренерів, вчителів.
- На Закарпатті судитимуть «чорного археолога», який незаконно знайшов і намагався продати унікальний скарб бронзових кельтів
- Поліцейські затримали 34-річного закарпатця, підозрюваного у вбивстві товариша
- Привласнив понад 2 млн грн з профспілки: закарпатські поліцейські оголосили підозру керівнику організації
- На Закарпатті річки зарибнили кількома десятками тисяч цінних червонокнижних видів риб
- 700-річна пам'ятка: оновлено бренд Ужгородського замку
- Пункт пропуску «Солотвино – Сігету Мармацій»: через ремонт мосту відзавтра, 15 вересня, обмежують рух на 45 днів
- На Виноградівщині взято під варту підозрюваного у спробі зґвалтування
До цієї новини немає коментарів