Головна ялинка Ужгорода цьогоріч буде штучною і стоятиме на площі Шандора Петефі

Штучну новорічну ялинку за процедурою відкритих торгів придбало комунальне підприємство Ужгородської міської ради «Парк культури та відпочинку «Під замком», вартість її – 969 тисяч гривень, договір підписали вчора, 7 грудня. У цю суму, крім ялинки висотою 18 метрів, входить світлодіодна гірлянда, декоративна огорожа, доставка та перший монтаж. Привезти новорічну ялинку до Ужгорода мають не пізніше 13 грудня. Встановлять її на площі Шандора Петефі, тут також працюватиме новорічний ярмарок. Прикрасять ялинку тими ж кульками, що й торік (білі, срібні, золоті), також докупили частину нових у таких же кольорах. Використають й ілюмінацію, яка була у попередні роки.
Нагадаємо, дотепер в Ужгороді встановлювали живу ялинку, її зазвичай дарували містяни. Офіційне відкриття головної ялинки попередньо заплановане на суботу, 18 грудня.
До теми
- «Світ писанки» в Ужгороді: передчуття Великодня та підтримка захисників
- В Ужгороді пройде майстер-клас на розкриття креативного мислення
- В Ужгороді фіксують зростання випадків захворювання на кір – медики закликають вакцинуватися
- В Ужгороді влаштували перформанс із тисячею паперових журавлів
- В інклюзивній майстерні-кав'ярні «Янгол» продовжують серії різноманітних майстер-класів
- Унікальну операцію провели у Клінічній лікарні планового лікування в Ужгороді
- У Закарпатському центрі нейрохірургії та неврології щодня приймають 10 пацієнтів з епілепсією
- Ужгородців закликають долучитися до обговорень про перейменування однієї з вулиць на честь ректора Закарпатської академії мистецтв Івана Небесника
- У 2024 році в Ужгороді від туберкульозу померли 16 людей. Медики наголошують: ця хвороба виліковна, якщо вчасно її діагностувати
- Як працює реабілітаційна зала для військових та цивільних в Закарпатській лікарні?
- "Про насильство не мовчать!" — закарпатські патрульні інформували, як діяти у разі домашнього насильства
- Сакура в кадрі: благодійний фотоконкурс стартував в Ужгороді
- Соціальні майстерні БФ "Карітас–Ужгород" допомагають людям з ментальною інвалідністю
- В УжНУ сьогодні навчаються студенти-іноземці із 26 країн
- Жінок, які чекають чоловіків з війни, запрошують в Ужгороді на захід з емоційної та психологічної підтримки
- Якість повітря в Ужгороді моніторять у лабораторії спостережень Закарпатського гідрометцентру
- Ужгородці стали переможцями міжнародного конкурсу учнівської творчості словацької поезії та прози
- Феномен Сергія Федаки. Той, хто написав «Історію України» в 16 томах
- На Закарпатті знову терміново шукають донорів
- На Ужгородщині - спалах кору, за минулий тиждень зареєстрували 4 нові випадки серед дітей
До цієї новини немає коментарів