Закарпатці у 2021-му сплатили понад 9,9 млрд грн податків

Протягом 2021 року платники податків Закарпаття до бюджетів усіх рівнів сплатили 9 млрд 965 млн грн податків, зборів та інших обов’язкових платежів. Статистика свідчить, що зазначена сума перевищує показник 2020 року майже на 2 млрд грн. Про це зазначає начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області Олексій Петріченко.
За словами керівника податкових органів краю, для Закарпаття важливими є грошові надходження, які з вказаної суми отримали місцеві скарбниці, а це понад 6 млрд 38 млн грн у 2021 році (майже на 1 млрд більше у порівнянні з 2020-м роком), які органи місцевого самоврядування використовують задля вирішення потреб громад. Кошти, спрямовані до державного бюджету – 3 млрд 927 млн грн (майже на 1 млрд більше у порівнянні з 2020-м роком) – використовуються на загальнодержавні потреби.
– Висока податкова культура, вчасна сплата податків громадянами, а також ефективна робота органів ДПС області, дали змогу досягнути значного рівня надходжень до бюджетів минулого року. Це вдалося завдяки розумінню платниками необхідності наповнення бюджетів усіх рівнів, а також створення комфортних умов для виконання конституційного обов’язку кожним громадянином. У 2021-му фахівці ДПС краю активно працювали над популяризацією електронних сервісів від Податкової служби, і в 2022-му році продовжуватимуть інформувати про зручності та переваги дистанційного спілкування з контролюючими органами. Сподіваємось, що такі позитивні результати співпраці бізнес-спільноти та податківців у Закарпатській області збережуться й у подальшому, – зауважив Олексій Петріченко.
ДПС у Закарпатській області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Платники Закарпаття перерахували до зведеного бюджету понад 18 млрд грн податкових платежів
- 400 млн грн інвестицій і 500 робочих місць: нове підприємство розпочало роботу на Закарпатті
- 1 млн пляшок газованих фруктових нектарів та сидрів на рік – такими є нові виробничі потужності підприємства, релокованого з Херсонщини на Закарпаття
- На Закарпатті платники податків сплатили понад 1,6 млрд грн військового збору
- Закарпатські підприємці збільшили сплату єдиного податку майже на 80 млн грн
- На Закарпатті з початку року у місцевих бюджетах – понад 869 млн грн єдиного податку
- Правопорушень на 120 млн грн задокументували закарпатські митники завдяки міжнародній співпраці
- На Закарпатті з початку року бюджети отримали понад 15,3 млн грн туристичного збору
- Закарпаття: протягом 7 місяців 2025 року податки і збори наповнили місцеві бюджети на понад 5,8 млрд гривень
- Митний аудит - в дії: за І півріччя 2025 року виявлено порушень митного законодавства на понад 4 млн. грн.
- До місцевих скарбниць від платників акцизного податку Закарпатської області надійшло понад 81,3 млн гривень
- Земельний податок на Закарпатті: надходження за 6 місяців майже на 20% перевищили минулорічні
- Штрафи за невидачу фіскального чека повертаються - ДПС Закарпаття
- Податок на нерухомість: на Закарпатті вже сплачено понад 132 млн гривень
- На Закарпатті суб’єкти господарювання з початку року зареєстрували 3664 РРО/ПРРО
- На Закарпатті платники податків сплатили майже 1 млрд 360 млн грн військового збору
- Підприємства Закарпаття збільшили сплату податку на прибуток: понад 2 млрд 488 млн грн за шість місяців 2025 року
- На Закарпатті тривають перевірки суб’єктів господарювання на предмет ліцензії на пальне
- Упродовж півріччя 2025 року у місцевих скарбницях Закарпаття – майже 5 млрд грн податків та зборів
- За перші пів року 2025-го платники поповнили місцеві бюджети Закарпаття на понад 15 млрд грн
До цієї новини немає коментарів