Visit Ukraine змінюється на портал підтримки та службу допомоги 24\7

Visit Ukraine змінюється на портал підтримки та службу допомоги 24\7

 

Visit Ukraine повідомив свою аудиторію, що відтепер й до нашої перемоги стає виключно порталом допомоги. Де українські та іноземні громадяни, незалежно від країни перебування, можуть отримати важливу інформацію з огляду на те, що в нашій країні наразі війна. Портал на зв’язку 24/7, на 4х мовах, працює гаряча лінія на всіх каналах зв’язку: за телефоном, у месенджерах та в онлайн-чаті.

Visit Ukraine фокусується на відповідях на життєво важливі питання:

·     Де знайти допомогу? Прихисток, транспорт, евакуація з небезпечних зон, виїзд закордон та інформація для  біженців.

   Як діяти в критичних ситуаціях? Докладні інструкції, корисні посилання та контакти.

·      Чим я можу допомогти Україні у боротьбі? Поради та контакти для співвітчизників й іноземців.

Сьогодні Visit Ukraine - це:

- безкоштовна гаряча лінія 24\7;

-цілодобова служба підтримки біженців, іноземців та українців, що залишились на території України;

- колл-центр;

- корисна інформація майже про всі країни (перетин кордону, юридичні поради, медицина, житло, працевлаштування і багато іншого);

- свіжий інформаційний контент 4-ма мовами.

Останні новини, важливі звернення української влади та реакція світу на події, інформація з комерційного, громадського та гуманітарного сектору у розрізі оголошеного воєнного стану. Тільки актуальне, корисне, перевірене л– у блозі VisitUkraine.Today. Усі матеріали оперативно готуються, спираючись на запити, що надходять.

За цей період аудиторія Visit Ukraine досягла близько мільйона активних читачів. Сьогодні майже 600 тисяч мешканців України обирають цей ресурс, понад 50 тисяч користувачів зареєстровано з США, біля 40 тисяч – з Польщі. Географія, на яку працює команда сайту, простягається не лише на всю Європу, а й на всі континенти світу, де живуть небайдужі до страждань України люди та наші громадяни.

З 24 лютого на гарячу лінію Visit Ukraine поступило 11,5 тисяч звернень за чатами – у середньому це більше 600 на день. Колл-центр прийняв приблизно 450 дзвінків. Це майже 30 щоденно. Відповідають на них більше 10 кваліфікованих консультантів, що тримають руку на пульсі юридичних, гуманітарних, економічних аспектів перебігу війни та нагальних потреб громадян України й світу.

Команда Visit Ukraine уже пожертвувала на допомогу ЗСУ та територіальній обороні понад 150 000 грн. І буде продовжувати підтримувати свою країну й грошима, й словом, й конкретною консультаційною допомогою. Разом – до перемоги! Україна понад усе!

Нагадаємо, що до війни Visit Ukraine працювали як всеукраїнське об'єднання у сфері туризму з інформаційним порталом для іноземних туристів, що подорожують Україною, та українців, які планують подорож за кордон.

 

 

17 березня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів