Учні лінгвістичної гімназії в Ужгороді мали незвичний урок під сакурами

Першокласники (п’ятикласники) Лінгвістичної гімназії в Ужгороді сьогодні мали незвичний урок – на зеленій зоні біля набережної Незалежності готувалися до написання твору-роздуму на тему «Чому я люблю своє місто».
Учителі – Рената Луканинець та Євген Цубина – вирішили організувати таке заняття з кількох причин: внести різноманітність у тривалий дистанційний формат, поспілкуватися «наживо», використати чудову погоду і «витягнути» дітей із ґаджетів.
Діти зручно розташувалися на туристичних килимках та пледах у затінку ще квітучої сакури і пройшли з педагогами ґрунтовну підготовку – обговорили стилі письма, структуру твору, ключові слова, які можна використати тощо. І все це – з інтерактивними вправами. Завершити викладання усіх роздумів, чому вони люблять своє місто, першокласники-гімназисти зможуть вдома.
Ужгородська міська рада
До теми
- У Мукачеві розпочинається молодіжний компонент програми Roma Response
- У чеському часописі пишуть про Ужгород та життя чехів на Закарпатті
- Ветерани в публічному просторі: як уникати стереотипів і працювати відповідально
- Написав 15 творів, п’єсу та навіть став актором у 59 років – історія офіцера 128 бригади Григоровича
- Рівень відповідальності, який дорівнює хірургічному: як на Закарпатті працюють операційні медсестри РЕПОРТАЖ
- Герої без зброї: рятувальник Роберт Кут про допомогу людям, підтримку та відповідальність за кожне рішення
- "Закарпатський квест": як дві переселенки створили настільну мандрівку краєм
- Закарпатська обласна філармонія: будівля з історією колишньої синагоги в центрі Ужгорода
- В Ужгороді у День святого Валентина одружиться 7 пар
- Крафтове виробництво «Вуйко Еко» випустило новий продукт за рецептом, якому вже понад 150 років
- "До перемоги я поки на місці": прикордонниця Чопського загону Мар'яна Грицак розповіла про службу й плани на майбутнє
- «Традиційні головні убори та зачіски Закарпаття кінця ХІХ – першої половини ХХ століття»: книжка
- Закарпаття під час війни: використані переваги та пропущені можливості
- Музей, що зберігає дух митця: в Ужгороді відзначають 45-річчя музею Манайла
- Мирослав Дочинець, письменник: "Україна навіть через покоління не буде повністю українськомовною"
- Що означає цифра на фасаді колишньої мерії Ужгорода?
- Унікальне Закарпаття: у соцмережах показали соляну стометрову піраміду підземного Солотвина
- ДНК-ідентифікація тіл невпізнаних та зниклих безвісти: як на Закарпатті проводять експертизи
- Служба супроводу 12-ої бригади «Азов»: як працює система підтримки
- У січні в Ужгороді народилися 91 дівчинка та 103 хлопчики, серед яких — одна двійня

До цієї новини немає коментарів