Закарпаття: від початку року правоохоронці склали понад 200 адмінматеріалів на пішоходів

Закарпаття: від початку року правоохоронці склали понад 200 адмінматеріалів на пішоходів
Від початку 2022 року патрульні Закарпаття склали 282 адміністративні матеріали на пішоходів, які недотримувалися правил дорожнього руху На всіх порушників патрульні склали відповідні адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 127 (Порушення правил дорожнього руху пішоходами) КУпАП.

 

Де мають рухатись пішоходи? Пішоходи повинні рухатися тротуарами та пішохідними доріжками, тримаючись правого боку.

 Якщо немає тротуарів, пішохідних доріжок або пересуватися ними неможливо, пішоходи можуть рухатися узбіччям, в один ряд, тримаючись якомога правіше, а у разі його відсутності або неможливості ним рухатись — краєм проїзної частини назустріч руху транспортних засобів. При цьому треба бути обережним та не заважати іншим учасникам дорожнього руху. Також в таких випадках пішоходам дозволяється рух велосипедними доріжками, але вони мають триматись правого боку та не утруднювати рух велосипедистам.

 Також потрібно пам'ятати, що у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні використовувати світлоповертаючі елементи (стрічку, наклейку, жилет тощо) або бути в одязі, який має світлоповертаючі елементи.

Патрульна поліція Закарпатської області

 

15 червня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів