На Закарпатті до Дня Дунаю провели екоакцію

На Закарпатті до Дня Дунаю провели екоакцію
Україна сьогодні разом із міжнародною спільнотою відзначає День Дунаю. Річка має чимало приток і є однією з найбільших у Європі. Від її збереження залежать екосистеми у багатьох країнах, у тому числі і в Україні. Адже Тиса, Прут, Сірет та Нижній Дунай є частиною басейну річки Дунай.

 

Традиційно цього дня на Закарпатті проводять екоакції, мета яких – очистити притоки Тиси від сміття. Кілька десятків людей – представників влади, громадських організацій, активістів, місцевих жителів та вимушених переселенців – провели очисні роботи на р.Боржаві неподалік с. Квасово на Берегівщині. Саме тут для недопущення руху сміття вниз по течії встановлена стримуюча сітка.

"Побутове сміття та ПЕТ-пляшки підіймали з води з допомогою автокрану і саморобного пристрою «Краб» на берег. Там усе одразу сортували, пакували в мішки і вивезли для подальшої переробки та утилізації. У результаті очистки зібрали 58 м³ пластику, 5 м³ скла, 10 м³ деревини, 3 м³ комунального сміття, - повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

 

29 червня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів