Арес: собака спеціального призначення – на службі в антитерористичному підрозділі Закарпаття (ФОТО)

“Ця історія не про собаку, яка бігає по полях і копає нори, гавкаючи в різні сторони. Вона — про повноцінного, високотренованого й досвідченого члена групи спеціального призначення — Ареса, котрий виконує бойові завдання на лінії зіткнення з ворогом та допомагає бійцям ліквідовувати російських терористів”, – розповів історію пса очільник Закарпатської ОВА Віктор Микита.
Кличку обрали невипадково, адже в давньогрецькій міфології Арес — бог буревіїв і блискавок, бог війни.
Нещодавно для собаки замовили для нього зі США спецекіпірування: балістичну маску, захисні накладки на лапи, навушники, тактичний жилет та інше. Це спорядження використовується для зниження ризиків поранень чи травм службових собак.
“Закарпаттю є чим пишатися, зокрема й найкращою собакою спеціального призначення в Україні”, – розповів Віктор Микита.
До теми
- 83% закарпатських угорців підтримують вступ України до ЄС
- Мить, яку варто побачити: в горах Закарпаття квітне червона рута
- Як заморозки вплинули на урожайність у краї?
- Закарпаття: менше випадків туберкульозу, але тривожна динаміка з гепатитом В
- Пейзаж в об’єктиві тепловізора від військового Владислава Товтина можна придбати на благодійному аукціоні
- Український природний рекорд! На Закарпатті зафіксували найвищу в Європі дуґласію тисолисту
- Працівники Ужанського нацпарку облаштували готелі для бджіл
- Під час виходу з «Азовсталі» потрапив у полон: на Закарпатті зустріли воїна, якого звільнили під час великого обміну полоненими
- Свято Міри в Лазещині і шлях до відродження вівчарства: репортаж з полонин
- Родини ветеранів українсько-російської війни беруть участь у проєкті відновлення ментального здоров’я на Закарпатті
- «Бограч-index» – травень 2025: за місяць продукти подешевшали на 2%
- На Закарпатті проживає 24 621 багатодітна сім’я й 59 жінок області мають звання «Мати-героїня»
- Шахрайські схеми з рідними полонених і зниклих безвісти
- «Но, раз дякуву, з мене кавіль»: 100+ колоритних фраз, які ви почуєте тільки на Закарпатті
- На Закарпатті продовжують реабілітаційні заходи для бійців, які повернулися із зони бойових дій
- Захисник "Азовсталі" з Чопа Олексій Чорпіта провів у полоні майже три роки. Вдома на нього чекали мама та сестра
- Поливаний понеділок: традиції, обряди та цікаві факти
- Богдан Андріїв: "Нехай у кожному серці Великдень запалить промінь любові, надії та єдності"
- Світле свято Воскресіння Христового - головні традиції та звичаї Великодня
- Людмила Губаль: «Писанка — це лист до Бога»
До цієї новини немає коментарів