Гриби на ужгородських ринках: скільки коштують та як не отруїтися

Продавці гриби на базар привозять відразу з лісу. Ціни різні — залежать від виду і якості грибів. Як розповіла Суспільному сімейна лікарка Вікторія Шпільман, необхідно правильно готувати та обирати гриби, аби не отруїтися.
Білі гриби, червоноголовці, лисички та маслюки — все це продають на ринках в Ужгороді. Із села Анталовці свій товар привезла Агнета. Жінка розповіла: гриби збирала дочка. "Знаєте, що важко по бур’янах, по кущах, по березині. За такі гриби прошу за півтора кілограма 150 гривень. Хто вам дасть? Ніхто не дасть", — каже продавчиня.
Продавчиня Марія каже: грибів у лісі є достатньо, бо падали дощі. За її словами, ціни на її товар невисокі. Жінка враховувала витрати на дорогу до ринку: "Двісті гривень. 100 на дорогу, 10 на туалет, 10 на булочку".
М-Студіо
До теми
- Герої без зброї: водій-сапер Михайло Яворський про розмінування, руйнування і людську уважність
- "Моя мрія отримати якісний протез здійснилася": історія закарпатського ветерана Йосипа Лакатоша
- “Закарпаття: у кадрі та серці”: стартував фотоконкурс про красу й унікальність регіону
- Мій найкращий концерт ще попереду. Владислав Юрош про першу скрипку та камерний оркестр
- INCLUSIVE-ED4ALL: освіта для всіх і кожного у сільських громадах України та Румунії
- У Закарпатській обласній станції переливання нестача крові
- «Традиції, що єднають» – унікальну рубрику започаткували дві громади - Закарпаття та Донеччини
- У Карпатському біосферному заповіднику зафіксували рідкісного червонокнижного птаха
- Раковецька начинка претендуватиме на статус нематеріальної культурної спадщини Закарпаття
- Школа безпеки 2.0: другий сезон завершено — підсумки піврічного проєкту для жінок і дівчат на Закарпатті
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у червні 1925-го? (ФОТО)
- 108 хлопчиків та 80 дівчаток, серед яких 4 двійні, народилися в червні в Ужгороді
- «STEMLab Synergy» формує майбутнє освіти прикордонних регіонів: лабораторії, тренінги та профорієнтація
- Укрзалізниця запускає "Паспорт мандрівника" - отримати штамп можна буде і в Ужгороді
- Відновити Землю після різних екологічних катастроф – мета гри, яку розробили студенти УжНУ
- Прийшли понад 200 людей: у Закарпатській обласній станції переливання триває місячник донорства крові
- Жива історія: на Закарпатті досі працює автентичний водяний млин
- Майже 200 тисяч експонатів у понад 40 експозиційних залах у фондах обласного краєзнавчого музею
- В Ужгороді водій автобуса веде блог про свою роботу
- «Не ризикуй життям — повідомляй в СБУ»: стендап-комік Василь Байдак звернувся до української молоді в рамках кампанії «Спали» ФСБшника»
До цієї новини немає коментарів