На Закарпатті працює новий тип правохоронця – поліцейський офіцер громади

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Такі поліцейські станції у селах та містечках – це спільна ініціатива правоохоронців та громад. Вони разом організовують робочі місця для поліцейських, купують авто, техніку тощо. Зі свого боку поліція на конкурсній основі відбирає офіцерів, забезпечує їм додаткове навчання та узгоджує кандидатів із самими громадами.

 

Наразі у 20-х громадах уже працюють подібні поліцейські станції. Там постійно служать 32 офіцери громади. Зазвичай, вони перші правоохоронці, з якими стикаються місцеві при різних інцидентах. Тому такі офіцери мають добре володіти законодавчою базою, чудово знати громаду, мати навички психолога та допомагати вирішувати проблеми, а не зосереджуватися лише на злочинах. Бо головна функція поліцейських офіцерів громади – попереджати і працювати на випередження.

 

25 листопада 2022р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*