"Хтось боронить Україну, а ми будемо захищати екологію". В Ужгороді з берега річки Уж зібрали 725 кг сміття

"Хтось боронить Україну, а ми будемо захищати екологію". В Ужгороді з берега річки Уж зібрали 725 кг сміття

 

725 кг сміття зібрали з берега річки Уж на Православній набережній в Ужгороді під час прибирання. Про це розповів організатор акції Руслан Шварц. За його словами, приурочили прибирання до Всесвітнього дня переробки, який відзначають 18-го березня. Долучилися до акції близько 20 людей, - пише Суспільне.Ужгород.

Ужгородка Аліна Коваль показала, як сортує сміття, яке назбирала на березі річки Уж на Православній набережній. "Тут у нас пет-пляшки, які підуть на переробку, там метал. А це все, що не можна переробити просто на смітник, на утилізацію. Я вирішила долучитися, тому що мені не байдужа природа, мені небайдуже місто, де я зараз живу. Якщо хтось боронить країну від ворога, то ми, таким чином, будемо захищати нашу екологію, щоб наші діти і взагалі всі люди жили у прекрасному, чистому. Адже коли навколо нас красиво, то настрій покращується", — розповіла жінка.

Прибирати берег річки Уж прийшов дванадцятирічний Йосип Епельбаум з двома братами. Розповів, вони з батьками переїхали з Києва в Ужгород через війну. "Я почав збирати пластик, бо його тут дуже багато, а заліза дуже мало. Ми допомагаємо, щоб було чисто, адже ми тут колись купалися, а тепер тут неможливо це робити, бо дуже багато сміття", — розповів хлопець.

Нитки та тканину з дерев, які ростуть біля річки збирала ужгородка Анастасія Буняк. " Їх дуже багато, але вже поприбирала. Скла битого багато. Тому й прибираємо біля річки. На таку акцію я долучилася вперше, тому що хочеться бачити гарне чисте місто, щоб було не страшно гуляти з дітьми та собаками", — ділиться учасниця акції.

Цьогоріч прибирання в Ужгороді проводять вперше, розповів його організатор Руслан Шварц. За його словами, приурочили Всесвітнього дня переробки, який відзначають 18-го березня. " Річки — це наші водні артерії, вода — це наше життя, а річка має бути чистою. Тому, саме сьогодні у всесвітній день переробки ми вирішили зробити прибирання — саме на березі річки. Наші учасники вони одразу й сортують, адже на початку прибирання вони пройшли інструктаж з техніки безпеки та коротку інструкцію, як правильно сортувати. Відповідно, все що ми сьогодні зберемо — частина відходів поїде на переробку, а частина на спеціалізоване сміттєзвалище", — розповів чоловік.

За словами Руслана Шварца, долучилися до прибирання берега річки Уж на Православній набережній близько 20-ти людей. Тривала акція прибирання три години. Впродовж цього часу учасники акції зібрали 725 кг сміття.

 

18 березня 2023р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів