"Хтось боронить Україну, а ми будемо захищати екологію". В Ужгороді з берега річки Уж зібрали 725 кг сміття
!["Хтось боронить Україну, а ми будемо захищати екологію". В Ужгороді з берега річки Уж зібрали 725 кг сміття](/images/news/2023/3/max/492f7faf717ac354.jpg)
725 кг сміття зібрали з берега річки Уж на Православній набережній в Ужгороді під час прибирання. Про це розповів організатор акції Руслан Шварц. За його словами, приурочили прибирання до Всесвітнього дня переробки, який відзначають 18-го березня. Долучилися до акції близько 20 людей, - пише Суспільне.Ужгород.
Ужгородка Аліна Коваль показала, як сортує сміття, яке назбирала на березі річки Уж на Православній набережній. "Тут у нас пет-пляшки, які підуть на переробку, там метал. А це все, що не можна переробити просто на смітник, на утилізацію. Я вирішила долучитися, тому що мені не байдужа природа, мені небайдуже місто, де я зараз живу. Якщо хтось боронить країну від ворога, то ми, таким чином, будемо захищати нашу екологію, щоб наші діти і взагалі всі люди жили у прекрасному, чистому. Адже коли навколо нас красиво, то настрій покращується", — розповіла жінка.
Прибирати берег річки Уж прийшов дванадцятирічний Йосип Епельбаум з двома братами. Розповів, вони з батьками переїхали з Києва в Ужгород через війну. "Я почав збирати пластик, бо його тут дуже багато, а заліза дуже мало. Ми допомагаємо, щоб було чисто, адже ми тут колись купалися, а тепер тут неможливо це робити, бо дуже багато сміття", — розповів хлопець.
Нитки та тканину з дерев, які ростуть біля річки збирала ужгородка Анастасія Буняк. " Їх дуже багато, але вже поприбирала. Скла битого багато. Тому й прибираємо біля річки. На таку акцію я долучилася вперше, тому що хочеться бачити гарне чисте місто, щоб було не страшно гуляти з дітьми та собаками", — ділиться учасниця акції.
Цьогоріч прибирання в Ужгороді проводять вперше, розповів його організатор Руслан Шварц. За його словами, приурочили Всесвітнього дня переробки, який відзначають 18-го березня. " Річки — це наші водні артерії, вода — це наше життя, а річка має бути чистою. Тому, саме сьогодні у всесвітній день переробки ми вирішили зробити прибирання — саме на березі річки. Наші учасники вони одразу й сортують, адже на початку прибирання вони пройшли інструктаж з техніки безпеки та коротку інструкцію, як правильно сортувати. Відповідно, все що ми сьогодні зберемо — частина відходів поїде на переробку, а частина на спеціалізоване сміттєзвалище", — розповів чоловік.
За словами Руслана Шварца, долучилися до прибирання берега річки Уж на Православній набережній близько 20-ти людей. Тривала акція прибирання три години. Впродовж цього часу учасники акції зібрали 725 кг сміття.
-->
До теми
- У Свалявській міській лікарні відремонтували відділення анестезіології та інтенсивної терапії
- Близько 1100 внутрішньо переміщених осіб отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
- Незаконне переправлення до ЄС за $10 000 з можливістю оплати на криптогаманець: на Мукачівщині судитимуть одного з учасників схеми
- Закарпатські патрульні з початку року розшукали 150 водіїв, які покинули місце ДТП
- Закарпаття – лідер за запитом населення на встановлення сонячних електростанцій
- Виправдовувала російську агресію: СБУ повідомила про підозру жительці Берегівщини
- 14-річний закарпатець переводив ухилянтів, усіх затримали прикордонники
- Знайти роботу із зарплатою понад 12 тисяч гривень допоможуть у Закарпатській обласній службі зайнятості
- Дрони Закарпаття» – проєкт для всіх тих, хто давно мріяв опанувати пілотування БпЛА
- Триває вступна кампанія до вищих військових навчальних закладів!
- Закарпаття займає другу позицію в країні за Індексом цифрової трансформації регіонів у першому півріччі 2024 року.
- Стріляв у авто з місцевими жителями через конфлікт – на Рахівщині чоловіка засудили за хуліганство
- Зручно і без черг – у понад 40 ЦНАПах Закарпаття завдяки сервісу «Я – ветеран» потрібні послуги отримують захисники та їхні рідні
- У Мукачівському прикордонному загоні новий керівник
- Судитимуть жителя Рахова, який за $2300 планував переправити військовозобов'язаного до Румунії
- На Закарпатті понад пів сотні ветеранів отримали безоплатні послуги із зубопротезування
- 26-річного закарпатця, який виїхав до росії і вступив на строкову службу у зс рф, засудили до 15 років позбавлення волі
- Слідчі СБУ в Закарпатській області викриличергових зрадників, які добровільно «служили» в рашистській катівні в Херсоні
- Відсьогодні, 17 липня, прикордонники вимагатимуть від чоловіків призовного віку військово-облікові документи під час перетину кордону
- Фінансові порушення на майже 39 мільйонів гривень за перші півроку 2024-го виявили закарпатські працівники Держаудитслужби
До цієї новини немає коментарів