На Закарпатті розпочалися зйомки нового фільму Tour de Ukraine – "Шлях відновлення" (ФОТО)

Перша зупинка експедиції – палац графів Шенборнів, санаторій та архітектурна пам’ятка Мукачівщини.
«Обрали для нашого маршруту неймовірну оздоровницю, де водночас можна відновити здоров’я, перезавантажити себе психологічно, відвідати екскурсії і наробити купу ефектних фото», - зазначають автори.
Фільм «Закарпаття – Шлях відновлення» – спільний проект управління туризму та курортів Закарпатської ОДА та мультимедійної команди «Tour de Ukraine». Зйомки фільму триватимуть кілька тижнів, а його локаціями стануть найпривабливіші туристичні родзинки краю, які відновлюватимуть сили українців під час війни та нашої перемоги.



Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА
До теми
- Відома співачка області Мар’янa Матейко готує святкове диво для дітей і військових
- 4 січня в Ужгородському скансені відбудеться традиційний щорічний фестиваль «Коляди в старому селі»
- Закарпатський народний хор колядував у Будапешті
- В Ужгороді вдруге провели Фестиваль закарпатського вертепу
- Камінь, що пам’ятає імперії: унікальний храм Святої Єлизавети на Закарпатті
- «Місто»: виставка робіт закарпатських художників у Генеральному консульстві Словацької Республіки
- Автентичні словацькі колядки, віншування та колоритні вертепи – в Ужгороді відбувся огляд-конкурс «Словацький бетлегем-2025»
- Студії “Косиця” 10 років: в Ужгородському скансені відкрили виставку закарпатських сорочок
- «Принцип гештальту» – в Ужгороді відкрито персональну виставку робіт Тараса Табаки
- На Закарпатті правоохоронці викрили угруповання, яке переправляло осіб через кордон
- Закарпатський народний хор взяв участь у ювілейних урочистостях Українського народного хору «Карпати» в Словаччині
- Як проходив фінал конкурсу Міс і Місіс Закарпаття 2025. РЕПОРТАЖ. ФОТО
- Закарпатська співачка Мар'яна Матейко вісім років навчає перспективну молодь вокалу
- Гончарі й керамісти закарпаття обговорили їхні «цехові» справи
- Вистава "Маріупольська драма" у постановці Донецького академічного обласного драматичного театру - серед номінантів на здобуття Національної премії Шевченка
- Конкурс цифрових зображень «Україна 2225»: створіть майбутнє за допомогою ШІ та виграйте книжкові сертифікати!
- Краєзнавчий музей та Закарпатський народний хор презентували спільний проєкт «Збережені мелодії: від тиші до звучання»
- "Вкорінені": в Україні відзняли фільм-спогади про життя 11 етнічних громад
- В Ужгороді відбудеться лекція та майстерка на тему «Жінка в традиційній культурі українців Закарпаття»
- Повернення забутої традиції: в Ужгороді триває перша в Україні виставка храмового дереворізьблення Карпат

До цієї новини немає коментарів