Фільм "Довбуш", який знімали також і на Закарпатті, вийде у прокат до Дня Незалежності (ФОТО, ВІДЕО)

Стрічка є одним із найдорожчих українських фільмів, її орієнтовний бюджет понад – 90 млн грн. Зйомки фільму проходили в Карпатах, Тернопільський області та Києві.
На Закарпатті знімальним майданчиком кінострічки «Довбуш» став Свидовецький хребет.
Спеціально для зйомок фільму на полонині Вурда збудували гуцульську сироварню, а на озері Герешаска – гуцульські споруди. Також до зйомок залучили місцевих вівчарів.
Події фільму «Довбуш» відбуваються у Карпатах на початку ХVIII століття. Жорстокість польської шляхти змушує гуцулів тікати в гори. Брати Олекса та Іван Довбуші опиняються поза законом і стають опришками. Однак один прагне грошей, а другий справедливості, тож брати стають ворогами один одному.




До теми
- В Ужгороді відбудеться творча зустріч з Оксаною Луцишиною
- В Ужгороді триває Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва «Під цвітом сакури»
- Закарпатський музей народної архітектури та побуту запрошує насолодитися «Краєвидами Батьківщини»
- Закарпатських митців запрошують до участі в державній програмі «Тисячовесна» з бюджетом 4 млрд грн
- В Ужгороді відбудеться Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва «Під цвітом сакури»
- Унікальний фольклорний фестиваль-конкурс «Шовкова косиця» започатковує Закарпатський народний хор
- До Великодня закарпатські художники представили тематичну виставку
- У краєзнавчому музеї імені Тиводара Легоцького провели майстер-клас зі створення «Писанки єдності»
- Ужгородський скансен запрошує завтра на тематичну вечірню екскурсію «Великодні звичаї та традиції Закарпаття»
- Названо переможців ІІ Відкритого фестивалю-конкурсу театрального мистецтва «Ужгородський Березіль»
- У художньому музеї ім.Й.Бокшая представив свій творчий доробок художник Віктор Сірко
- Закарпатський народний хор запрошує завтра своїх шанувальників на «Бал в старому селі»
- В Ужгороді розпочався II Відкритий фестиваль-конкурс театрального мистецтва «Ужгородський Березіль»
- Закарпатський народний хор став засновником фольклорного фестивалю-конкурсу «Шовкова косиця»
- На Закарпатті визначили переможців фестивалю стрілецької пісні «Красне поле»
- У березні Закарпатський народний хор готує для своїх шанувальників багато цікавих програм
- Мар’яна Матейко: голос, що об’єднує, і серце, що служить
- Розпочався прийом заявок на ХV відкритий фестиваль-конкурс стрілецької пісні «Красне поле»
- Відома співачка області Мар’янa Матейко готує святкове диво для дітей і військових
- 4 січня в Ужгородському скансені відбудеться традиційний щорічний фестиваль «Коляди в старому селі»

До цієї новини немає коментарів