До уваги непобутових споживачів, у яких наявна заборгованість за спожиту електричну енергію!

До уваги непобутових споживачів, у яких наявна заборгованість за спожиту електричну енергію!

 

Шановні споживачі! Інформуємо вас, що Міненерго України затверджено наказ від 10 жовтня 2023 №307 «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства енергетики України від 13 квітня 2022 року №148», яким врегульовано процедуру відключення непобутових споживачів-боржників від електропостачання.

Так, згідно з наказом, відключення всіх непобутових споживачів здійснюватиметься за процедурою, що передбачена Правилами роздрібного ринку електричної енергії, та не потребуватиме погодження з відповідною військовою адміністрацією, як це було досі згідно з наказом Міненерго №148 від 13.04.2022.

Передбачається, що наказ №307 набирає чинності з дня його офіційного опублікування. Це має відбутися в найближчі дні.

З огляду на це просимо всіх споживачів, у яких наявні борги за спожиту електричну енергію, якомога швидше, до оприлюднення наказу № 307, сплатити наявну заборгованість з метою уникнення припинення електропостачання. Товариство також наголошує на необхідності дотримання в майбутньому умов укладених договорів щодо своєчасної оплати вартості спожитої електричної енергії.

У разі, якщо у вас є питання щодо цього наказу чи з приводу інших питань електропостачання, звертайтеся до:

- кол-центру: 0800505960 (у робочий час);

- інформаційно-консультаційного центру: (0312) 42-99-92 (у робочий час);

- Центрів обслуговування клієнтів: https://bit.ly/3do3log (у робочий час).

ТОВ «Закарпаттяенергозбут» вдячне споживачам за порозуміння, співпрацю, а також за вчасно та в повному обсязі оплачені рахунки. Це запорука стабільного електропостачання всієї Закарпатської області! 

 

 

 

           

           

 

 

 

11 листопада 2023р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів