Алкоголь у крові перевищував норму у понад 8 разів - в Ужгороді затримали водійку

19 листопада, близько 4-ї години, патрулюючи вулицею Загорською в обласному центрі Закарпаття, поліцейські помітили водійку, яка, рухаючись на авто Mercedes, порушила правила дорожнього руху.
Під час спілкування охоронці поряду помітили у 27-річної жінки явні ознаки алкогольного сп’яніння, на що їй одразу запропонували пройти огляд на стан сп’яніння за допомогою драгера. Результат — 1, 72 проміле, а це у понад 8 разів перевищує допустиму норму алкоголю в крові.
На порушницю склали адміністративні матеріали, а саме: за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та ч. 2 ст. 122 (Порушення водіями транспортних засобів: правил проїзду перехресть, правил проїду зупинок транспортних засобів загального користування, проїзду на заборонний сигнал світлофора або жест регулювальника, правил обгону, тощо) КУпАП, інформує патрульна поліція Закарпатської області.


До теми
- Непристебнутий ремінь може коштувати життя: закарпатські патрульні у серпні винесли 22 постанови
- За матеріалами поліції Іршави судитимуть підприємця, який продавав «гуманітарні» транспортні засоби
- Завтра, 27 серпня, в Ужгороді попрощаються із захисником Сергієм Івановим
- Поліція Берегівщини розслідує обставини смерті 11-річного хлопчика — попередня версія самогубство
- В Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП: драгер показав 2,44 проміле
- На Закарпатті за тиждень розшукали шістьох водіїв, які втекли з місця ДТП
- 7 тис.$ за трансфер річкою до Угорщини: правоохоронці затримали адвоката за переправлення військовозобовʼязаного
- У початковій школі «Ялинка» в Ужгороді відкрили новий спортивний майданчик
- Поліція повідомила про підозру чоловікові, причетному до незаконної вирубки дерев на території Свалявського надлісництва
- В Ужгороді провели спецпогашення марок «Ми чекаємо!» на підтримку військовополонених і зниклих безвісти
- Поліція Закарпаття встановлює обставини смертельної ДТП, у якій загинув 11-річний хлопчик
- В Ужгороді відбувся благодійний велозаїзд «Big City Ride» на підтримку ЗСУ
- З молитвою за Україну: в Ужгороді зустріли 35-ту річницю Незалежності
- Ужгород, якого ми не помічаємо: презентували книгу про екзотичні рослини міста
- Разом з усією країною Ужгород відзначає День Державного Прапора України
- Застілля закінчилося вбивством: у Міжгір’ї жінка смертельно поранила 60-річного сусіда
- Назавжди 30: Ужгород сьогодні попрощався зі ще одним захисником, солдатом Вадимом Балогом
- СБУ повідомила про заочну підозру колишньому клірику Мукачівської єпархії УПЦ (МП), який у Криму благословляє окупантів на війну в Україні
- На Мукачівщині поліцейські затримали водія мотоцикла, який у стані сп’яніння скоїв ДТП
- На Закарпатті СБУ викрила депутатку райради на розкраданні бюджетних коштів через фіктивне працевлаштування у ліцеї
До цієї новини немає коментарів