"Подарунок від Янгола": в Ужгороді волонтери збирають подарунки для літніх людей, вихованців дитбудинків та дітей у зоні бойових дій
Ужгородка Каріна Матьовка каже, планує особисто відвезти подарунки діткам. "Подарунки ідуть у Великий Березний в інтернат. Для діток, для дівчаток 5-10 років. У подарунок входить канцелярія, якась розмальовка, іграшка, шапка, носочки, резиночки, засоби гігієни. Будь-що, що може сподобатися дівчинці. У нас все відбувається із хорошим настроєм, як ельфики ми це все робимо і складаємо. Я хочу поїхати до діток, сама це все роздати, я хочу побачити ці емоції. Це дуже приємно, насправді. У мене самої дуже багато похресників. Я вдома це все пакую. Вважаю, що це обов'язок кожного українця зараз у такий час допомагати", — ділиться жінка.
Окрім дитячих подарунків, збирають ще і для людей похилого віку. Про це розповіла волонтерка Катерина Фрайтик. За її словами, подарунки відвезуть у три будинки престарілих: у села Ясіня, Люта і та місто Виноградів. "Близько 350 подарунків для бабусь і дідусів уже готові. Дуже цікаві і класні подарунки. Я дуже люблю їх пакувати. А коли бачу цю реакцію — вони дістають шапку, шарф, рукавички, варення, то їм дуже приємно. Це безцінні емоції", — ділиться жінка.
До акції долучилися охочі не лише з України, а і з Голландії, Угорщини, Британії, Америки. За словами Рудольфа, подарунки отримають не лише закарпатці. "Зазвичай, до війни, це були подарунки дітям-сиротам, будинки престарілих, сім'ї, які за межею бідності. Уже два роки ми допомагаємо дітям чинних військових і дітям, чиї батьки загинули на війні. Зараз ми плануємо одну з найбільших своїх поїздок. На 5-ох бусах ми їдемо на передню лінію фронту, де церкви приймають дітей, сім'ї, престарілих. Це буде Херсон, Запоріжжя, Дніпро, Слов'янськ, Краматорськ, Харків. І це лише ті, які я запам'ятав станом на зараз", — розповів чоловік.
Минулоріч фонд подарував 3 тисячі 500 подарунків. Цьогоріч планують зібрати близько 6 тисяч. Благодійна акція "Подарунок від Янгола" триває з 15 листопада до 15 грудня, інформує Суспільне.
-->
До теми
- На Закарпатті проведуть фестиваль екології та кіно від CHYSTO.DE?!
- Прикордонники вшанували пам’ять загиблих побратимів сходженням на Говерлу
- На Закарпатті цьогоріч 840 медалістів і 80 двохсотбальників на НМТ
- Закарпаття – прихисток для ВПО
- "Кікімора в косметичці": як волонтери на Закарпатті плетуть маскувальні костюми для військових
- За тиждень у Мукачеві народилося 43 малюків
- Закарпатські лікарі продовжують оперувати захисників
- Хірурги Закарпатської обласної дитячої лікарні ділилися досвідом корекції кінцівок
- У ПАДІЮНі проводять літні майстер-класи для усіх охочих
- Випий каву – подаруй військовим «Мавік». ГО «Волонтери Закарпаття» проводять аукціон
- «Щасливі діти» запрошують дітей із соціально вразливих родин в «УжТур»
- Закарпатка у кареті швидкої допомоги народила двійню
- В Ужгороді волонтери проводять проєкт для жінок "Турбота про себе"
- В Ужгороді сьогодні вперше проведуть мирну акцію на підтримку полонених бійців "Азовсталі" та їх рідних
- На основну сесію НМТ на Закарпатті зареєструвалося понад 8 тисяч випускників: як готуються до тесту
- «Бограч-index» – травень 2024: за місяць продукти подешевшали на 1,9 %
- Папа Франциск призначив нового єпископа-ординарія для Мукачівської греко-католицької єпархії
- Щиро вітаємо із Великоднем!
- Страсна Субота. Традиції і заборони перед Великоднем
- В Ужгороді не вистачає волонтерів для плетіння маскувальних сіток для військових
До цієї новини немає коментарів