За матеріалами СБУ депутат, який підірвав гранати під час засідання сільради на Закарпатті, отримав підозру

Слідчі Служби безпеки України кваліфікують підрив трьох бойових гранат під час засідання Керецьківської сільської ради на Закарпатті як терористичний акт, який призвів до тяжких наслідків.
Підривнику, який є місцевим депутатом, повідомили про підозру за ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт).
В результаті підриву постраждало 23 людини включно із підозрюваним. Вчора їх госпіталізували до кількох медзакладів області. Це 16 чоловіків і 7 жінок віком від 28 до 68 років. Вони отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості, у більшості діагностували осколкові поранення.
Самого підривника затримали, він опритомнів і наразі перебуває у лікарні під наглядом медиків і правоохоронців. Згодом йому оберуть запобіжний захід.
Правоохоронці провели обшуки за місцем проживання фігуранта, де серед іншого виявили «передсмертну записку», зміст якої наразі вивчається.
Досудове розслідування триває, з’ясовуються всі обставини злочину, а також мотиви підривника.
Заходи відбуваються за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба УСБУ в Закарпатській області
До теми
- На місцях влучання БПЛА на Закарпатті працюють екстрені служби і правоохоронні органи
- Ворожа атака на Закарпаття: пошкоджено критичну інфраструктуру, жителів закликають до обережності
- СБУ викрила чергового проросійського агітатора, який публічно вихваляв рашистів та закликав до від’єднання Закарпаття від України
- Перед судом постане депутат Берегівської райради, який «забув» вказати мільйони у декларації
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники блокували черговий трансфер ухилянтів до ЄС
- В Ужгороді відкрили скульптуру Михайла Деяка «Реконструкція подій» про досвід війни
- На Закарпатті пройдуть масштабні планові навчання з цивільного захисту
- СБУ затримала на Закарпатті ще одного агента рф, який намагався зареєструвати декілька терміналів Starlink для рашистів
- В Ужгороді відзначили переможців і призерів фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
- СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею Будапешта на Закарпатті у 2025 році
- Фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології зібрав в Ужгороді понад 150 школярів з усієї країни
- В Ужгороді стартував Перший відкритий чемпіонат області з кібербезпеки «TEIB-2026»
- Студент із Закарпаття став кращим в Україні на конкурсі фахової майстерності «EdUP Welding Cup 2026»
- Працівники ДСНС знешкодили на Закарпатті два вибухонебезпечні предмети
- В Ужгороді обговорили новий Суспільний договір для післявоєнної України
- Навчалися й ділилися досвідом: на Закарпатті провели міжнародний тренінг з реабілітації та протезування
- Масштабний проєкт зі збереження унікальної пам’ятки сакральної архітектури реалізують на Закарпатті
- У Берегові виявили іноземця, який майже18 років незаконно проживав в Україні
- У Закарпатській області провели чотириденний тренінг для вчителів
- СБУ викрила масштабну інформаційну спецоперацію росії проти угорської громади на Закарпатті

До цієї новини немає коментарів