В Ужгороді відбувся благодійний футбольний матч на підтримку пораненого нацгвардійця
![В Ужгороді відбувся благодійний футбольний матч на підтримку пораненого нацгвардійця](/images/news/2024/3/max/7-22.jpg)
В ході змагань, що відбулись на ужгородському стадіоні «Авангард», учасникам першості запропонували долучитись до збору коштів пораненому нацгвардійцю Станіславу Сікорському. Чоловік в ході виконання бойового завдання на Сході України потрапив під ворожий артилерійський обстріл і втратив кінцівку. Всі кошти перераховувались безпосередньо Станіславу на банківський рахунок.
«Для мене честь брати участь у такому турнірі. У такий спосіб ми вирішили допомогти нашому побратиму, який зараз готується до протезування. Сподіваюсь, що нам вдалося підтримати Станіслава. І немає значення, хто переможець у цьому змаганні. Переміг, у будь-якому разі наш побратим», - поділився думками нацгвардієць Іван.
Перше місце виборола команда митників, на другому – рятувальники, прикордонники чопського загону стали третіми.
«Було важко грати з колегами. Ми перемогли у двох матчах, але поступилися у чесній боротьбі нашим друзям зі служби судової охорони. Для нас це одночасно і стимул покращувати свій фізичний стан, і радість, що турнір видався чесним і безкомпромісним. Ми вітаємо переможців, і впевнені в тому, що від подібних заходів виграє український спорт і всі, хто зараз зі зброєю в руках обороняє Україну», - розповів капітан команди нацгвардійців Роман.
Переможці і призери першості отримали з рук командира закарпатського підрозділу Національної гвардії України полковника Сергія Лук’янчикова та радника голови Закарпатської обласної ради Євгена Молнара заслужені медалі.
«Я дякую усім учасникам турніру за красивий футбол, і за те, що нам всім вдалося відзначити річницю створення Національної гвардії України у такий красивий і шляхетний спосіб. Впевнений у наших спільних майбутніх перемогах, силі і надійності всіх складових Сил оборони України, і в тому, що спорт є запорукою сили наших військовослужбовців, поліцейських, рятувальників і прикордонників», – заявив командир закарпатського підрозділу Національної гвардії України полковник Сергій Лук’янчиков.
-->
До теми
- На Закарпатті проведуть фестиваль екології та кіно від CHYSTO.DE?!
- Архієрейська хіротонія: востаннє така подія на Закарпатті відбувалася майже 100 років тому
- У Хусті відкрили «Алею Слави загиблим Героям»
- Прикордонники вшанували пам’ять загиблих побратимів сходженням на Говерлу
- На Закарпатті вперше відбувся Форум стійких медіа
- Закарпатська митниця передала музею вилучені старовинні монети, визнані культурною та історичною цінністю
- На Закарпатті цьогоріч 840 медалістів і 80 двохсотбальників на НМТ
- Хочете політати на FPV та спробувати себе у якості оператора БпЛА?
- Закарпатців попереджають про високий рівень пожежної небезпеки
- З 11 липня в Україні заборонений продаж сигарет та електронних сигарет із ароматизаторами
- З 11 липня в Україні заборонений продаж сигарет та електронних сигарет із ароматизаторами
- «Бограч-index» – липень 2024: за місяць продукти подешевшали на 6,5%
- Дитячі табори, туристичні вікенди, заняття в екоклубі: «Щасливі діти» кличуть до нових пригод на Закарпатті
- Безоплатне навчання IT та креативним спеціальностям для 90 жінок з сільських місцевостей
- Стіну пам’яті облаштували в Ужгороді біля греко-католицького собору
- Закарпаття – прихисток для ВПО
- 21678 закарпатців порушили швидкісний режим на дорозі
- Як отримати допомогу на поховання пенсіонера?
- "Кікімора в косметичці": як волонтери на Закарпатті плетуть маскувальні костюми для військових
- Роботу медіа в умовах війни обговорюють в Ужгороді в рамках Форуму стійких медіа
До цієї новини немає коментарів