Занизивши митну вартість, українець на кордоні з Угорщиною «позбувся» трактора, вартістю 1,5 млн грн

Занизивши митну вартість, українець на кордоні з Угорщиною «позбувся» трактора, вартістю 1,5 млн грн
31- річний житель Львівщини на українсько-угорському кордоні «влип по самі вуха» через махінації із заниженням митної вартості нового трактора, який переміщував із Євросоюзу.

 

Так, заїхавши вантажівкою на митний пост «Тиса», під час проходження митних формальностей водій надав товаросупровідні документи, згідно з якими на митну територію України на трейлері імпортувався міні-трактор марки «New Holland T4.95N», вартістю 30,1 тисяч доларів. Відправником товару зазначалася італійська фірма, отримувачем – миколаївське підприємство.

Втім, коли інспектори ретельно перевіряли кабіну транспортного засобу, то виявили в ящику для речей «запасну» експортну декларацію митних органів Італії, в якій вказувалася справжня вартість трактора.

Тож, за подання митному органу підроблених документів, що містять неправдиві відомості щодо відправника та вартості вказаного товару, відносно львів’янина задокументовано протокол про порушення митних правил за ч.1 статті 483 Митного кодексу України. Санкції даної статті передбачають не лише накладення штрафу у розмірі від 50 до 100% вартості предметів правопорушення, а й можливу їх конфіскацію.

Згідно експортної декларації, наданої італійськими митниками, вартість міні-трактора сягає понад 1,5 мільйона гривень. Наразі товар вилучено, справу скерують до суду для притягнення порушника митного законодавства до адміністративної відповідальності.

Пресслужба Закарпатської митниці

 

26 квітня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів