Благодійний турнір з крос-фіту влаштували нацгвардійці в Ужгороді

Благодійний турнір з крос-фіту влаштували нацгвардійці в Ужгороді
З нагоди Дня Конституції України військовослужбовці Національнї гвардії України влаштували благодійний спортивний турнір в одному з парків Ужгорода.

 

Гвардійці змагались у званні сильнішого у крос-фіті. Участь у змаганнях взяли військовослужбовці усіх підрозділів НГУ у Закарпатській області. Усі зібрані кошти під час турніру отримає одна з волонтерських організацій, яка допомагає у придбанні автомобілів для евакуації поранених.

«Дуже важке випробування, але мені вистачило сил. На половині дистанції, коли пробіг в повному екіпіруванні і зі зброєю, мені здавалося, що до фінішу не дійду. Але відкрилося друге дихання, і я з міг завершити дистанцію. В кожного з нас був спортивний азарт, і я вдячний хлопцям за підтримку. Впевнений, що за допомоги цього турніру ми змогли допомогти волонтерам у зборі коштів для закупівлі баггі. Ці автівки сильно допоможуть нашим побратимам евакуйовувати поранених з поля бою. Тому я ні на секунду не шкоду витрачених сил», – розповів нацгвардієць Максим після фінішу.

 

 

29 червня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів