Державною програмою «Пакунок малюка» в Закарпатській області торік скористалося майже 9 400 сімей

Державною програмою «Пакунок малюка» в Закарпатській області торік скористалося майже 9 400 сімей, у яких на світ з’явилася дитина. Натуральна допомога чи одноразова грошова компенсація – батьки новонароджених обирають самостійно.
Протягом минулого року 2 652 родини отримали бебі-бокси. Вони містять усе необхідне для догляду за немовлям у перші місяці життя. Загалом у боксі близько пів сотні позицій якісних та сертифікованих речей і засобів.
Понад 70% батьків – 6 742 заявники – обрали матеріальну компенсацію. Її розмір дорівнює вартості «пакунка малюка» – 7 689 грн. Таким чином, сім’ї отримали майже 52 млн грн. Ці кошти вони можуть витратити лише на товари для дитини у магазинах, що приєдналися до програми монетизації.
«Пакунки малюка» можна отримати одразу в пологовому будинку. Якщо в той момент боксів немає, потрібно протягом 30 календарних днів з дня народження дитини звернутися із заявою до органів соцзахисту населення або до ЦНАПу за місцем проживання чи перебування.
Оформити грошову компенсацію можна на порталі Дія за допомогою послуги єМалятко або офлайн – подавши заяву до ЦНАПу чи органу соцзахисту.
До теми
- «Приватна ППО» на Закарпатті: бізнес залучають до захисту неба над регіоном
- Одноразова грошова допомога при звільненні з лав ЗСУ
- Підтримка адаптивного спорту на Закарпатті: ветеранам передали новий інвентар на понад 4 млн грн
- 255 сертифікованих вчителів і нові виклики: як змінюватиметься освіта на Закарпатті
- На Закарпатті близько 100 тисяч людей забезпечили минулого року продуктовими наборами міжнародні партнери
- 8 територіальних громад Закарпаття об'єдналися в Асоціацію органів місцевого самоврядування «Мараморош»
- Громади Закарпаття можуть отримати до 10 тисяч євро грантової підтримки від Словаччини
- 90% релокованого бізнесу може залишитися на Закарпатті після війни, — ОВА
- Володимир Зеленський в Ужгороді прокоментував, коли розширять список країн для подвійного громадянства
- Закарпаття та Донеччина об’єднують зусилля заради людей та майбутнього
- Володимир Зеленський вручив державні нагороди трьом закарпатцям
- В обласному центрі Закарпаття відзначили Міжнародний день ромів
- У Хусті відкриють Логістичний центр професійної освіти
- В ОВА вручили нагрудний знак «Честь і доблесть Закарпаття» бійцю підрозділу «Стугна»
- Влада посилює протипожежний захист шкіл Закарпаття – передбачено більше 38 млн грн
- В Ужгороді відбувся круглий стіл до Міжнародного дня ромів
- Закарпатці можуть безкоштовно зробити стентування серця у межах Програми медичних гарантій
- Професійні та фахові коледжі Закарпаття можуть отримати субвенцію для облаштування сучасних майстерень.
- Діалог влади та бізнесу: на Закарпатті обговорили ризики штучного «дроблення» підприємництва
- У Закарпатській ОВА розповіли про можливості навчання в Житомирському військовому інституті

До цієї новини немає коментарів