Митниця в смартфоні та єЧерга: як уникнути черг у сезон відпусток на пунктах пропуску Закарпаття

Найбільше навантаження спостерігається вдень на пунктах пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке» та «Чоп (Тиса) – Захонь», розповіли на брифінгу представники Закарпатської митниці.
Спікер нагадав, на що насамперед слід звернути увагу громадянам та власникам транспортних засобів, які планують перетинати державний кордон. Розрахувати приблизний час очікування допоможе єЧерга – зручна система попереднього онлайн-бронювання. Цей сервіс обов’язковий для міжнародних перевізників. Переглянути онлайн-чергу в пунктах пропуску громадяни можуть на вебресурсі «Митниця в смартфоні» або за посиланням https://kordon.customs.gov.ua/.«З настанням канікул та активізацією літнього сезону зростає кількість організованих туристичних груп та громадян, які виїжджають чи в’їжджають на територію України. Для кожного з них важливо знати актуальні правила перетину кордону, чинні обмеження щодо переміщення харчових продуктів, алкогольних напоїв, тютюнових виробів», – зауважив заступник начальника Закарпатської митниці Василь Татош.
Правила переміщення товарів та цінностей при виїзді та в’їзді в Україну:
- обов’язковому письмовому декларуванню не підлягають валютні готівкові кошти в розмірі до 10 000 євро на одну повнолітню чи неповнолітню особу;
- для переміщення лікарських засобів, необхідних для власного прийому або лікування, обов’язково треба мати із собою рецепт від лікаря; - ввезення чи вивезення домашніх тварин відбувається лише за дозвільними документами, які видає Держпродспоживслужба. - Переміщення товарів громадянами регулюється Митним кодексом України та відповідними документами сусідніх країн. Непризначені для комерційної діяльності товари без оподаткування можна вивезти, якщо вони коштують не більше 10 000 євро, а ввезти – за умови їхньої вартості до 500 євро та ваги до 50 кг.Загальна допустима вага перевезення для харчових продуктів – 2 кг кожного найменування на одну особу. Обов’язкова умова – наявність герметичного пакування виробника. Щодо алкогольних та тютюнових виробів, то в сусідніх країн вимоги різняться. Переглянути їх можна на офіційних ресурсах митних органів держав ЄС.
Детально ознайомитися з усіма правилами переміщення товарів у пунктах пропуску, що в зоні відповідальності Закарпатської митниці, можна на інформаційно-довідковому ресурсі «Митниця в смартфоні» https://zk.customs.gov.ua/.
«Радимо громадянам заздалегідь дізнаватися про актуальні вимоги при перетині державного кордону, а також обирати менш завантажені КПП. Це дозволить виїхати чи в’їхати в України безпечно, швидко й комфортно», – підкреслив начальник управління забезпечення митного контролю з оформлення Закарпатської митниці Олександр Богаш.
До теми
- Графік погодинних включень/відключень електроенергії на неділю, 18 січня
- До 15,5 годин завтра може не бути світла на Закарпатті – графік на 17 січня
- До уваги водіїв та пішоходів, на дорогах Закарпаття ожеледиця – ДСНС
- Сьогодні, 16 січня, на Закарпатті до 15,5 годин без світла – оприлюднено графік
- Ще більше відключень світла на Закарпатті: оновлено графік на 15 січня
- До 14 годин без світла – графік відключення електроенергії на Закарпатті 15 січня
- Оновлено графік відключення світла на Закарпатті сьогодні, 14 січня
- До 12 годин без світла – оприлюднили графік відключення електроенергії на Закарпатті 14 січня
- Переохолодження: як розпізнати небезпеку та врятувати життя. Поради закарпатцям
- Жорсткі графіки відключення світла на Закарпатті завтра, 13 січня: до 11,5 годин без світла
- Графік відключення світла на Закарпатті на сьогодні, 12 січня,змінили
- До уваги! Графік відключення світла на Закарпатті на понеділок, 12 січня
- Як не замерзнути взимку – поради від закарпатських рятувальників
- У суботу, 10 грудня, на Закарпатті знову відключатимуть світло - ГРАФІК
- Похолодання та ожеледиця: закарпатські рятувальники закликають до обережності на дорогах
- Від 3,5 до 8 годин без світла: оприлюднено графік відключення електроенергії на Закарпатті завтра, 9 січня
- Значне похолодання на Закарпатті: рятувальники закликають одягатися тепліше і без потреби не виходити на вулицю
- Завтра на Закарпатті також відключатимуть світло – графік на 8 січня
- Графік відключення світла на Закарпатті на завтра, 7 січня
- Завтра, 6 січня, на Закарпатті застосують графіки відключення світла – обленерго

До цієї новини немає коментарів