Понад 100 послуг для ВПО, які проживають в Ужгороді, надали працівники ЦНАПу за допомогою «Мобільного кейсу»

Понад 100 послуг для ВПО, які проживають в Ужгороді, надали працівники ЦНАПу за допомогою «Мобільного кейсу»
Про це повідомили у міській раді.

 

Для оновлення інформації щодо фактичного місця проживання внутрішньо переміщених осіб працівники ЦНАПу зробили декілька виїздів у місця тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Ужгорода.

За словами керівниці Ужгородського ЦНАПу Жанни Павлув, безпосередньо на місці допомогли людям із заповненням необхідних документів, які потрібні для актуалізації довідок про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб.

Для зручності внутрішньо переміщених осіб, щоб не утворювалися черги, виготовлені довідки також повертатимуть людям за фактичним місцем проживання.

 

 

10 липня 2025р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів