Віце-консул США розповів все про американські візи та шахраїв

В ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція Віце-Консула Сполучених Штатів Америки Леона Гендіна, який перебуває з візитом в Ужгороді.

 

Леон Гендін розповів, що найчастіше українці користуються туристичною візою чи візою для бізнес-візитів до США. Також поширені так звані транзитні (наприклад, для моряків) та студентські візи. "Ми заохочуємо участь студентів у програмах обміну, що є нагодою для них побачити Америку, а для Америки — побачити українських студентів", — сказав Л. Гендін. Популярністю, за його словами, користується програма, за якою студенти можуть працювати та водночас подорожувати протягом літа в США. Наступна категорія віз дає дозвіл на роботу у Сполучних Штатах (візи H, L, O, P). Віце-консул нагадав, що під час запиту на візу, при заповненні анкети, слід надавати повну та правдиву інформацію.
Щодо імміграції до США, Леон Гендін розповів про чотири способи виїхати до США. Найперше це об’єднання з близькими родичами – громадянами чи постійними мешканців США. Інший спосіб — через працевлаштування чи інвестиції в американську економіку. Четвертий спосіб — Диверсифікаційна Лотерея "Грін кард". Її переможців обирає комп’ютер серед усіх зареєстрованих учасників. Останні повинні мати повну середню освіту. Для участі у сезоні-2009 заявки слід було подати ще у 2007 році. "Хочу наголосити, що немає жодних представництв, жодних посередників, які могли б вплинути на процес отримання візи. Реєстрація для участі у програмі безкоштовна, консульський збір слід сплатити лише у разі виграшу", — сказав віце-консул. Він також повідомив, що на прийом у консульстві можна записатися за тел. (044) 207 70 71.
Наразі триває реєстрація на лотерею сезону 2010 року. Заявку можна подавати до 1 грудня цього року. Пан Гендін звернувся до закарпатців із застереженням про існуюче візове шахрайство та закликав не довіряти агенціям, які пропонують допомогу у
реєстрації в лотереї. Консульство працює з людьми лише особисто, без жодних посередників. "Ви можете потребувати сторонньої допомоги лише для перекладу даних анкети англійською мовою", — сказав пан Гендін. Наразі стати учасником програми можна за допомогою інтернету, заповнивши анкету на веб-сайті Державного департаменту Сполучених Штатів Америки за адресою: http://www.dvlottery.state.gov. Необхідну інформацію можна отримати на сайті Посольства США в Україні за адресою: http://kiev.usembassy.gov.
За рік візу за програмою "Грін кард" отримали близько 3 тисяч українців. До речі, у Європі саме українці наймасовіше претендують на американське громадянство за допомогою "Грін Кард".

 

12 листопада 2008р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів