Крадіжка у поїзді "Солотвино-Львів"

Пасажири поїзда "Солотвино-Львів" стали жертвами пограбування.
У 22-річного жителя Жовківського району Львівської областіз купе викрали планшет “ASUS” вартістю 3000 гривень.
Жертвою злодіїв стала і 19-річна жителька Закарпатської області, в якої з сумочки викрали мобільний телефон «Хайвей» вартістю 2700 гривень.
З кишені куртки 23-річного львів’янина викрали мобільний телефон «НТС» вартістю 2400 гривень.
Постраждали від злодіїв і троє 14-річних львів’ян, які позбулися мобільних телефонів “LG” вартістю 4500 гривень, “Бравіс” вартістю 2000 гривень та «Самсунг Гелексі” вартістю 1000 гривень.
За фактами відкрито кримінальні провадження за ч. 1 ст. 185 КК України (Таємне викрадення чужого майна (крадіжка) – карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до трьох років).
Джерело: Закарпаття онлайн
До теми
- Закарпатській рятувальники ліквідували пожежу в будівлях баз відпочинку в селищі Солотвино
- Поліція Ужгорода оперативно розкрила крадіжку з магазину техніки на понад пів мільйона гривень: причетного до злочину затримано
- Трагедія на Виноградівщині: під колесами потяга загинув 14-річний хлопчик
- В Ужгороді поліцейські затримали зловмисницю, яка пограбувала пенсіонерку
- У Мукачеві поліцейські затримали зловмисника, який намагався викрасти телекомунікаційний кабель «Укртелекому»
- Поліція Мукачівщини затримала двох зловмисників, які викрали з номеру готелю понад 15 тисяч євро
- Поліція Ужгорода затримала зловмисника, який викрав велосипед з під'їзду багатоповерхівки
- На Закарпатті два підприємці вкрали газу на 33,5 млн грн
- На Тячівщині горіла база відпочинку
- Закарпатська поліція затримала групу осіб, причетних до масштабної схеми розкрадання палива із тепловозів Укрзалізниці
- Перед судом постане посадовець лісового господарства зі Закарпаття, який допустив незаконну рубку дерев на 1,5 млн грн
- В Ужгороді поліція затримала зловмисника, який намагався викрасти авто та при цьому травмував його власника
- Майже рік розраховувався чужою карткою: мукачівські поліцейські розшукали чоловіка, який обікрав пенсіонера
- Біля Ужгорода патрульні виявили чотирьох ймовірних крадійок великої суми коштів
- Затримали двох "гастролерів" зі Львівщини, які вчергове обікрали квартиру на Закарпатті (ФОТО, ВІДЕО)
- Закарпатські правоохоронці затримала зловмисника, який викрав з будинку місцевих жителів 10 тисяч доларів США
- Між Ужгородом і Львовом курсуватиме оновлений інклюзивний електропоїзд (ФОТО)
- В Ужгороді патрульні виявили у юнака мотоцикл BMW, що перебував у розшуку (ФОТО)
- В Ужгороді затримали чоловіків, підозрюваних у крадіжці грошей та документів із автівки (ФОТО)
- У Львові затримали 31-річного закарпатця, якого підозрюють у підпалі дверей церкви (ФОТО)
До цієї новини немає коментарів