Стало відомо, на чому "спалився" хабарник на кордоні

Прокуратурою області Закарпатської області, спільно з співробітниками спецпідрозділу Управління СБУ в області, затримано одного з інспекторів відділу прикордонної служби «Тиса», який підозрюється у одержанні неправомірної вигоди сумою 8 тис. грн.
Прикордонника затримано в порядку ст. 208 КПК України, наразі прокуратурою готується оголошення йому про підозру у скоєні вказаного злочину, а також готується клопотання про обрання йому запобіжного заходу – тримання під вартою.
Попередньо встановлено, що прикордонник, аби не бути схопленим «на гарячому», вирішив не брати гроші безпосередньо з рук в руки, а застосував завуальовану схему одержання неправомірної вигоди.
Так, винахідливий військовослужбовець налагодив незаконні побори з місцевих мішканців шляхом перерахунку ними заздалегідь оговорених сум, за без перешкодний пропуск контрабандних сигарет через державний кордон України, на банківську картку своєї родички.

Такса за кожен такий перетин держкордону з сигаретами становила близько 2 тисяч гривень. Прикордонник «погорів» на одній з таких оборудок, коли отримав від закарпатця на картку, відкриту на ім'я родички, 8 тисяч гривень неправомірної вигоди за свої «послуги». Його затримали правоохоронці після безперешкодного пропуску чергової партії сигарет за які вже поступила оплата на банківську картку.
Розпочато досудове розслідування за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України, тривають першочергові слідчі дії.
За санкцією статті передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.
Вказаного інспектора відділу прикордонної служби «Тиса» було нещодавно призначено на цю посаду в рамках ротації, проведеної на цьому митному посту після гучних затримань угорських прикордонників минулого року, - повідомляють із прес-служби прокуратури Закарпатської області.
До теми
- На кордоні з Угорщиною прикордонники виявили серію підроблених «Зелених карт»
- Пів мільйона гривень запросив житель Вінниччини за поїздку до українсько-румунського кордону
- П’ять спроб підкупу прикордонників зафіксували у Чопському прикордонному загоні
- Горами через Закарпаття: викрито канал незаконного переправлення до Румунії
- Прикордонника Чопського загону відзначили державною нагородою
- На Закарпатті викрили двох чоловіків, які намагалися перетнути кордон за документами з ознаками підробки
- Прикордоннику з Чопського загону вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня
- В Ужгороді обговорили реінтеграцію ветеранів та створення можливостей для них
- Чопський прикордонний загін запрошує долучитися до конкурсу Державної прикордонної служби України «Смарагдова ліра»
- У пункті пропуску «Ужгород» виявили українця, що перебував у розшуку: побоюючись затримання, той утік у Словаччину
- Мукачівський прикордонний загін запрошує долучитися до конкурсу Державної прикордонної служби України «Смарагдова ліра»
- Прикордонники Мукачівського загону виявили 45-річного жителя Тячівського району, який перебував у розшуку
- Прикордонника Чопського загону Дениса Петренка нагородили державною відзнакою
- На кордоні зі Словаччиною викрили двох киян, які вдавали з себе багатодітних батьків
- На кордоні з Угорщиною виявили викрадену автівку
- Оперативники Мукачівського прикордонного загону викрили схему незаконного переправлення через кордон військовозобов'язаних чоловіків
- Поблизу кордону зі Словаччиною затримали двох харків’ян
- На кордоні зі Словаччиною викрили чоловіка, який намагався виїхати за сфальшованими документами
- Синам полеглого закарпатського прикордонника вручили посмертну нагороду батька
- До прикордонників відділу "Богдан" Мукачівського загону на зимову «фотосесію» завітали косулі!

До цієї новини немає коментарів