На Закарпатті підприємство "влетіло" на 88 тисяч гривень

На Закарпатті підприємство "влетіло" на 88 тисяч гривень
Через крадіжку електроенергії одне із закарпатських підприємств оштрафували на суму 88 тисяч гривень

 

ПАТ «Закарпаттяобленерго» інформує, що за період з 18 по 22 квітня поточного року працівниками Товариства виявлено 43 факти крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено  32 Акти про порушення Правил серед населення та 11 Актів – у юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж минулого тижня було виявлено в Міжгірському районі (6 порушень). 

При цьому найчастіше незаконно споживали електроенергію за допомогою пошкодження та зриву пломб на приладі обліку (12 випадків). За останній період частим порушення стало пошкодження лічильника та вплив на роботу  приладу обліку, а також підключення розеток прихованої електропроводки.

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) факти крадіжок було виявлено у 5-ти районах. 

Найбільше порушень при цьому спостерігається у Міжгірському та Виноградівському районах (4 і 3 випадки відповідно). Так, найпопулярнішим порушенням стало пошкодження розрахункового засобів обліку (пошкодження  корпусу лічильника, розбите скло та інше), пошкодження та зрив пломб  енергопостачальника, та вплив на роботу приладу обліку з метою зміни показів останнього. 

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 299,37 тис. грн, із яких:

- у побуті – на суму 228,96 тис. грн.;

- у юридичному секторі – на суму 70,41 тис. грн.

Крім того, Львівським апеляційним господарським судом цими днями було прийнято рішення задовольнити позовні вимоги Товариства до одного з підприємств області щодо відшкодування збитків, завданих внаслідок порушення споживачем Правил, на загальну суму 88,2 тис. грн.

 

Прес-служба ПАТ «Закарпаттяобленерго»

 

25 квітня 2016р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*