До свята готові: поліцейські та рятувальники розповіли, як охоронятимуть закарпатців під час травневих свят

Так, Роман Ус, начальник управління превентивної діяльності ГУ НП у Закарпатській області, повідомив, що закарпатська поліція уже перейшла на посилений режим роботи. Окрім того, в області створені спеціальні координаційні штаби для контролю за правопорядком.
«Наразі щоденно на охорону громадського порядку заступає близько 400 співробітників поліції. Під час недільних церковних служб, коли до храму прийде близько 360 тисяч вірників, до охорони правопорядку буде залучено понад 900 працівників поліції і близько 200 співробітників громадських формувань», - повідомив Роман Ус.
Представник Нацполіції повідомив про те, що традиційно під час святкових днів збільшується кількість злочинів на побутовій основі, підвищується ризик пограбувань та ДТП. Відтак правоохоронці попросили закарпатців уважніше ставитися до безпеки власних домівок та дорожнього руху.
Окрім того, просять звертати особливу увагу на підозрілі предмети і не наближатися до подібних речей самостійно , а одразу викликати спеціальні служби.
Готові до святкувань і рятувальники. Так, Олександр Падяк, начальник оперативно-координаційного центру УДСНС України у Закарпатській області, повідомив, що обласне управління також переведене на посилений режим несення служби. Триватиме він до 12 травня.
До теми
- Закарпаття налагоджує співпрацю з японськими партнерами щодо соціального захисту населення та енергонезалежних рішень
- Туризм і ветеранська політика: на Закарпатті пройде «Діалог влади та бізнесу»
- Від 2027 року для учнів четвертих класів ДПА у форматі ЗНО стане обов'язковою
- На Закарпатті на реалізацію проєкту «єРобота: Власна справа» спрямовано 118 млн грн
- Ще 13 закарпатських підприємців отримали гранти за програмою «Власна справа»
- Закарпаття — один з 10 демонстраційних регіонів, де стартувала реформа системи догляду дітей
- 12 мільярдів під контролем і майже 70 мільйонів втрат – закарпатські аудитори підсумували 8 місяців цього року
- Під час діалогу влади з бізнесом обговорять законопроєкт «Про ринок деревини»
- 1687 клієнтів звернулися за консультаціями до офісів "Зроблено в Україні" на Закарпатті з початку року
- Закарпаття та Житомирщина: обмін досвідом у соціальній сфері
- Ми будемо робити все, щоб допомогти підприємству швидко відновитися - Зеленський про зруйнований росіянами "Flex" у Мукачеві
- Вакцинація, амбулаторне лікування та співпраця з громадами: що допомагає і що гальмує боротьбу з туберкульозом та ВІЛ на Закарпатті
- Компенсацію витрат за працевлаштування ВПО цьогоріч отримали вже 114 роботодавців області
- На Закарпаття релокують кілька навчальних закладів із Донеччини
- Сьогодні на Закарпатті починають діяти оновлені критерії для надання статусу критичності підприємствам. Яка головна новація?
- 45 заявок надійшло цьогоріч на обласний конкурс стартапів
- За 7 місяців 2025 року Закарпаття спрямувало на закупівлю БПЛА, РЕБів та інших засобів оборони близько 378 млн грн
- Закарпаття отримає від ЄС майже 716 тис. євро гранту для підвищення ефективності надання допомоги в гірських районах
- Виплати на проживання для найбільш вразливих категорій ВПО продовжено ще на пів року
- Уряд розширив доступ до безоплатної стоматологічної допомоги для військових-іноземців та осіб, звільнених із полону
До цієї новини немає коментарів