"Ревізор" проліз в ужгородську "Барву" неприроднім шляхом

"Ревізор" проліз в ужгородську "Барву" неприроднім шляхом
У ці дні знімальна група популярного ТВ-шоу "Ревізор" працює в Закарпатті. Серед іншого Вадим Абрамов прибув з інспекцією до супермаркету "Барва" в Ужгороді.

 

Поки результати перевірки не відомі, проте відомо, що команді ревізора довелося пробиратися до закладу "не природним" шляхом. "Іноді на місце ревізії змушені потрапляти так. Так, Ревізор в Ужгороді. У відомій місцевій мережі "Барва". Чи варто йти на такі екстремальні вчинки, щоб показати Україні закулісну правду супермаркетів? ", - підписала відео команда Ревізора. 

 

27 квітня 2016р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*