На Закарпатті куштуватимуть весільне вино

На Закарпатті пройде Перший Міжнародний Конкурс Весільного Вина - пише Голос карпат.
8 травня у Виноградові в рамках фестивалю Угочанська Лоза пройде конкурс «КАНА-ПРІЗ».
Ідея цього конкурсу належить письменникові Алексу Штрай. За його словами, думка провести цей оригінальний конкурс народилася у нього багато років тому в Кані Галілейській. У невеликому містечку на півночі Ізраїлю.
В цьому місці майже 2000 років тому Ісус Христос на весіллі у далеких родичів вчинив Своє перше чудо: перетворив воду на чудове вино.
На питання: Чим весільне вино відрізняється від звичайного вина? І за якими критеріями воно буде оцінюватися? - Алекс, який як з'ясувалося, зараз працює над книгою про те, що саме сталося в Кані, і чому перше з численних чудес Ісуса було пов'язано саме з весільним вином, лаконічно відповів:
Це має бути найкраще вино! Всю іншу інформацію він пообіцяв передати нам за кілька днів до проведення свого Міжнародного Конкурсу «КАНА-ПРИЗ» і нагородження кращого весільного винороба Виноградівського району дипломом переможця та цінним подарунком з Кани Галілейської.
До теми
- На Закарпатті встановили пам’ятну дошку доктору Мирославу Тиршу
- На літературному вечорі в Ужгородському замку звучала поезія різних поколінь
- В Ужгороді вшанували президента Чехословацької Республіки Томаша Масарика
- Сучасний погляд на класику: чим вразила вистава «Кайдашева сім’я»
- Гімн як символ єдності: представниця Національної гвардії України Мар’яна Матейко виконала Державний гімн на міжнародній конференції
- "Вкорінені": в Україні відзняли фільм-спогади про життя 11 етнічних громад
- Олена Кондратюк представить 24 жовтня в скансені виставку "Знаки Карпат"
- В Ужгороді відбудеться лекція та майстерка на тему «Жінка в традиційній культурі українців Закарпаття»
- Повернення забутої традиції: в Ужгороді триває перша в Україні виставка храмового дереворізьблення Карпат
- Іван Хланта мав зустріч з молоддю з нагоди міжнародного дня людей похилого віку
- В Ужгороді презентували мобільний додаток «КультPRO»
- Голос міст-героїв: ужгородці побачили історію Ірпеня і Гостомеля
- Культурно-мистецький проєкт «Жива спадщина» відбудеться на Закарпатті 18 жовтня
- 80 років на сцені: феномен Закарпатського народного хору
- 26 вересня на сцені обласної філармонії відбудеться урочистий концерт із нагоди 80-річчя Закарпатського народного хору
- З нагоди Всесвітнього дня туризму в Ужгородському скансені відбудеться день відкритих дверей та лекція
- Побачила світ документальна книжка Олександра Гавроша «Розбійники Карпат»
- В Ужгороді презентують шпигунський роман Андрія Любки
- Жовтень 2025 року проголошено місяцем Закарпатського академічного музично-драматичного театру – із нагоди 80-річчя з дня створення
- VІ Міжнародний театральний фестиваль «Монологи над Ужем» триватиме із 17 до 21 вересня

До цієї новини немає коментарів