Протягом місяця допомогу від Червоного Хреста отримали понад півтори тисячі закарпатців

Протягом місяця допомогу від Червоного Хреста отримали понад півтори тисячі закарпатців
З 1 по 30 квітня 2016 року в краї проходить традиційний Всеукраїнський місячник Товариства Червоного Хреста України під гаслом: "Там, де потрібна допомога – 2016. Приєднуйся до руху Червоного Хреста".

 

В області в усіх медико-соціальних підрозділах обласної організації ТЧХ працюють пункти прийому різного виду допомоги від населення.

Через 27 банків одягу Товариства Червоного Хреста по прийому товарів першої необхідності від населення зібрано: 4,5 тон продуктів харчування, 5536 одиниць одягу, 250 пар взуття, 140 одиниць засобів гігієни та 109 одиниць інших товарів на суму 395,2 тис. грн.

В ході проведення 56 благодійних акцій Червоного Хреста та через медико-соціальні підрозділи Товариства допомогу отримало 1 550 чол. на суму 335,6 тис. грн., в т.ч.: продукти харчування – 754 чол. на суму 80,3 тис.; одяг та взуття – 745 чол. на суму 73 тис. грн.; засоби гігієни - 7 чол. на суму 3420 грн.; інші товари – 24 чол. на суму 5,5 тис. грн.

В притулку Червоного Хреста с. Ракошино Мукачівського району протягом звітного періоду проліковано 20 пацієнтів.

В їдальні Червоного Хреста щоденно отримують гаряче харчування 22 чол. із числа малозабезпечених, самотніх людей похилого віку та дітей сиріт.

В рамках Всеукраїнського Місячника працівниками та волонтерами Товариства Червоного Хреста на центральних площах проводилися акції інформаційно-пропагандистського, гуманітарного та програмного напрямку роботи Червоного Хреста. Працювали пересувні інформаційний пункт та пункт першої допомоги Червоного Хреста: проводились показові тренінги з надання першої невідкладної допомоги з використанням ляльок-муляжів з демонстрацією реанімаційних заходів у дорослих і немовлят; перехожі мали можливість виміряти артеріальний тиск, отримати інформаційні листівки з профілактики грипу, туберкульозу, рекомендації щодо дотримання правил особистої гігієни та наглядних матеріалів по першій невідкладній допомозі.

В ході реалізації програми Товариства "Медико-соціальний супровід та формування прихильності до лікування туберкульозу" під медико-соціальний супровід медичних сестер Товариства взято 62 хворих на туберкульоз.

Тренерами першої допомоги Червоного Хреста та медичними сестрами патронажної служби проведено навчання населення навичкам надання першої невідкладної допомоги (12-ти годинні курси та навчання по скороченій програмі). Протягом місячника тренерами обласної організації Товариства проведено навчання для 410 осіб в організованих колективах.

Користуючись нагодою хочу висловити щиросердечну подяку всім, хто долучився до проведення Всеукраїнського місячника Червоного Хреста та запрошую підтримати даний захід.

Заступник голови Закарпатської обласної

організації Товариства Червоного

Хреста України Марія КІТЧЕНКО

 

28 квітня 2016р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів