Юні ужгородці зможуть показати свою силу в рамках турніру «ЮНІОР СТРОНГМЕН»

Змагання проводитимуться серед юнаків 15-18 років. Молоді спортсмени будуть мати можливість випробувати свої сили у такому виді спорту як «стронгмен». В попередні роки «ЮНІОР СТРОНГМЕН» відкрив молодих стронгменів Олексія Мальцева, Володимира Цифру, Івана Деркача та Федіра Вінера. Сьогодні вони представляють наш край на турнірах в Україні і за кордоном. Можливо і цього року ми будемо свідками цікавого суперництва і зроду нового таланту. Бажання прийняти участь у змаганнях виявили хлопці з Ужгорода та Мукачева.
Попередні переможці турніру «Юніор стронгмен»: 2009 рік - МАЛЬЦЕВ Олексій (Ужгород); 2010 рік - КОЦІПАК Сергій (Ужгород); 2011 рік - КИЗЛЯК Роберт (Мукачево); 2012 рік - КИЗЛЯК Роберт (Мукачево); 2013 рік - ДЕРКАЧ Іван (с. Руське, Мукачевський р-н); 2014 рік – ВІНЕР Федір (Мукачево); 2015 рік – КОГУТИЧ Віталій (с. Руське, Мукачевський р-н)
ТЕРМІН ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ
Змагання проводяться у м. Ужгород 8 травня 2016р. на пл. Театральній. Початок о 13:00.
УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ
Змагання особисті серед юнаків 15-18 років. Прийняти участь можуть всі бажаючі. При собі мати паспорт або свідоцтво про народження.
ВПРАВИ
Турнір складається з п’яти турів:
1. Перекидання колеса (100кг) на п’ять обертів та колеса (300кг) на два оберти. Дозволений час 60сек.
2. Підйом балонів (4 х 75кг), на платформу висотою 110см. Дозволений час 60сек.
3. Утримання гирі (16кг). Максимальний час.
4. Підйом гирь (16, 24, 32 кг), штанги (50кг) та колоди (70кг) над головою. Дозволений час 60сек.
5. «Фермерська хода» з двома валізами по 100кг на 10м. Дозволений час 60сек.
До теми
- В Ужгороді офіційно відкрили оновлений спортивний зал у Центрі олімпійської підготовки (СК «ЮНІСТЬ»)
- У Закарпатській обласній станції переливання нестача крові всіх груп
- В Ужгороді запрацював Офіс податкових консультантів
- Більш ніж кожна друга гривня в закупівлях витрачається з порушеннями – результати перевірок закарпатських аудиторів
- 5 вересня в Ужгородському скансені представлять експозицію «ХІІІ Карпатське бієнале»
- Збував наркотики в Ужгороді: поліцейські затримали за підозрою у злочині мешканця Мелітополя
- На Закарпатті викрито ще одну схему переправлення військовозобов’язаних за кордон: затримання провели в Ужгороді
- В Ужгороді відкрили виставку «Команда «літаючих вчителів» – легенда закарпатського футболу»
- Поліцейські Ужгорода оперативно розкрили крадіжку велосипеда: за підозрою у злочині затримано 36-річного рецидивіста
- На Закарпатті припинено діяльність шахрайського кол-центру, що ошукував іноземців. Спецоперацію проводили правоохоронці України та Чехії
- Піротехніки знищили в Ужгороді боєприпас часів Другої світової війни
- В Ужгороді поліція притягнула до відповідальності нетверезу матір 5-річної дівчинки, яка наодинці блукала містом
- В Ужгороді відбувся день спільнодії: «Формула стійкості та відновлення»
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту свій доробок експонує мистецьке подружжя Андрія і Олесі Кочутів
- Обласний краєзнавчий музей ім. Т. Легоцького посилює фізичну та інформаційну доступність
- Австрійські благодійники передали техніку і зацікавились досвідом Закарпаття у релокації бізнесу
- Оренда під контролем: податкова і міська влада Ужгорода акцентують на прозорості доходів від житла
- В Ужгороді відбудеться четвертий кінофестиваль «Кіно сусідів»: що можна побачити у програмі
- Поліцейські оперативно розшукали та затримали двох зловмисників, які побили та пограбували чоловіка на одній з вулиць Ужгорода
- В Ужгороді відбудеться освітній фестиваль для молоді
До цієї новини немає коментарів