На брехні далеко не заїдеш: викрили закарпатку

Довірливі покупці переказували гроші, після чого шахрайка знімала оголошення й вимикала свій телефон. Викрили ж її свалявські правоохоронці спільно з співробітниками відділу по боротьбі з кіберзлочинністю ГУНП області.
23-річна мешканка Сваляви видурювала гроші дуже просто. У соцмережі розмістила під вигаданим іменем та фото інформацію про продаж дитячого комбінезона, ліжечка, гойдалки та велосипеда. Знайшлись покупці, які переказали гроші. Отримавши гроші на рахунок, спритна закарпатка вимикала телефон та видаляла себе зі сторінки. А далі створювала нову, під іншим вигаданим іменем...
Жертвами зловмисниці стали 5 жінок із різних куточків України: з Вінницької, Львівської, Донецької областей. Загалом потерпілі перерахували закарпатській шахрайці понад 8000 гривень.
Як розповіла одна з потерпілих, 30-річна жителька Донецької області, вона знайшла на відомому Інтернет-сайті оголошення про продаж дитячого ліжечка по привабливій ціні. Зв'язалася з продавцем за вказаним в оголошенні телефоном. Домовились про купівлю. Того ж дня жінка перерахувала 3060 гривень на вказаний номер банківської картки, але товару так і не одержала. Телефон «продавця» не відповідав, а її сторінка в Інтернеті зникла. Зрозумівши, що її банально ошукали, донеччанка звернулася в поліцію.
Вирахувати спритницю допомогли фахівці з кіберполіції. Жінці оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Їй загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі, - відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області.
При проведенні слідчих дій задокументовано 5 фактів шахрайства 23-річної свалявчанки.
-Ми вкотре нагадуємо громадянам про ризики, що існують при купівлі товару через Інтернет, - коментує начальник Свалявського відділення поліції Ігор Покотецький. – Варто користуватися лиш перевіреними Інтернет-магазинами або Інтернет-аукціоном. До речі, більшість з них мають свою службу безпеки, котра страхує угоду між клієнтами на певну суму коштів. Що у випадку обману дозволить ошуканому клієнту повернути гроші.
До теми
- 853 водіїв, які порушили швидкісний режим, притягнули до відповідальності закарпатські патрульні у квітні
- На Хустщині поліція затримала водія, який п’яним скоїв ДТП — підозрюваний переховувався від правоохоронців та суду
- У поліції завершили слідство стосовно ще двох наркоторговців із Закарпаття – зловмисники постануть перед судом
- Хаб добра в Берегові: як церква, влада і люди об’єдналися заради допомоги
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП на Мукачівщині, внаслідок якої загинув пішохід
- У Рахові поліція затримала чоловіка, який «замінував» банківську установу
- П’яна поїздка закінчилась ДТП: водій в Ужгороді отримав штрафи на понад 18 тисяч
- Поліція Воловця затримала торговця наркотиками, який «працював» у Мукачівському районі
- Поліція встановила порушника, який пошкодив фасад фітнес-клубу в Ужгороді
- У Рахові поліція затримала сімейного кривдника, який сокирою погрожував правоохоронцям
- ДТП поблизу Міжгір’я: поліція розслідує допуск неповнолітнього до керування авто
- СБУ, ДБР та Нацполіція затримали голову районної ВЛК на Закарпатті та вилучили у нього майже 11 млн грн
- На Закарпатті майже 100 поліцейських долучилися до благодійної ініціативи здачі крові
- Поліція розслідує смертельну ДТП на Хустщині, внаслідок якої загинула жінка-пішохід
- В Ужгороді відзначили переможців освітньо-туристичного конкурсу «Скарби Срібної землі»
- Неповнолітня дівчина загинула внаслідок ураження струмом – поліція Перечина встановлює обставини
- Підозрюваного у стрілянині в школі на Ужгородщині взято під варту
- В Ужгороді відкрили сучасну школу підготовки операторів БпЛА
- Від початку року закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 109 водіїв
- Поліція Тячівщини завершила розслідування схеми з фіктивного працевлаштування військовозобов’язаних до ліцею для уникнення мобілізації

До цієї новини немає коментарів